2410
2553
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 627778 بازدید | 4035 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام .من خیلی این تاپیک رو دوست دارم . چون کلا با داروهای گیاهی موافقم، این مطلب رو جایی خوندم اگه تکراریه ببخشید :

اختلال در میزان هورمون ‏ها باعث بروز مشکلات موقت یا دائم از جمله عوارض قبل از قاعدگی(سردرد، خستگی، نفخ، دل‏ درد، حساسیت سینه ‏ها و تغییر رفتاری)، عوارض هنگام قاعدگی(دردها، پریود سنگین و لکه ‏بینی)، عوارض یائسگی(گرگرفتگی، تعریق، مشکلات روحی و روانی، پوکی استخوان و عوارض قلبی، آکنه(جوش صورت)، پُرمویی، کیست و فیبروم رحم و تخمدان در خانم‏ ها می ‏شود.
موارد استفاده درمانی قرص ویتاگنوس به قرار زیر است:
1- رفع عوارض قبل از قاعدگی(PMS) که در 30 تا 40 درصد از خانم‏ ها اتفاق می ‏افتد؛ از جمله سردرد، حساسیت پستان‏ ها، خستگی، میل به غذای بیشتر و شیرین، عدم تمرکز، نفخ، درد و اسپاسم، تشویق و اضطراب، تحریک ‏پذیری، افسردگی و تغییرات خلق و خو.
برای این منظور قرص ویتاگنوس باید حدود یک هفته قبل از قاعدگی تا هنگام قاعدگی و یا تا پایان دوره قاعدگی روزانه 2 وعده میل شود.
2- رفع عوارض LFD (بالا رفتن استروژن خون) از جمله پریود زیاد، لکه ‏بینی، قطع قاعدگی یا قاعدگی مکرر. در این حالت باید روزی 2 عدد قرص به مدت سه تا چهار ماه مصرف شود.
3- رفع عوارض یائسگی از جمله گرگرفتگی، تعریق، خستگی، دلهره و اضطراب، خشکی پوست و شکستگی ناخن، پوکی استخوان، افسردگی، تغییر خلق وخو و عوارض قلبی. برای این منظور، روزی دو عدد قرص به مدت طولانی (بیش از دو سال) مصرف شود.
4- کنترل و جلوگیری از پیشرفت فیبروم رحمی که در بعضی مواقع باعث خونریزی می ‏شود. در این حالت روزی دو عدد قرص حداقل به مدت 6 ماه و در صورت لزوم به مدت طولانی مصرف شود.
5- کنترل و رفع‏ آکنه یا همان جوش های صورت. در اکثر خانم‏ ها آکنه مربوط به اختلالات هورمونی است؛ به همین دلیل داروهای پوستی و موضعی فقط به طور موقت باعث بهبود می ‏شوند، لذا برای درمان اساسی باید هورمون ‏ها تنظیم شوند که در این موارد می‏ توان روزی دو عدد قرص به مدت سه ماه مصرف کرد و در صورت لزوم ادامه داد.
6- کنترل کیست تخمدان و پستان. قرص ویتاگنوس می ‏تواند بر حسب شدت عارضه باعث از بین رفتن، کاهش و یا توقف کیست‏ های تخمدان و پستان شود که مصرف روزی دو عدد قرص تا زمان مورد نیاز، توصیه می ‏شود.
7- کنترل چاقی با منشاء هورمونی، بسیاری از چاقی‏ ها در خانم‏ ها مربوط به اختلال در عملکرد هورمون ‏ها است، لذا تنظیم هورمون‏ ها می ‏تواند باعث کنترل چاقی گردد. برای این منظور روزی دو عدد قرص به مدت مورد لزوم (به مدت طولانی) مصرف شود.
8- نازائی به علت LFD که با مصرف بیش از شش ماه دارو موفقیتی معادل 30 درصد در جهان داشته است. میزان مصرف روزی دو عدد قرص به مدت شش تا دوازده ماه است.
عوارض جانبی:
قرص و قطره ویتاگنوس در حد مصرف دارویی، عارضه جانبی ندارد و می ‏توان آن را بدون هیچ نگرانی سال‏ ها مصرف کرد.
فقط در 1 تا 2 درصد از خانم‏ ها، مصرف آن ممکن است باعث خارش پوست، تهوع و اسهال در روزهای اول شود.
همچنین، در 2 تا 4 درصد خانم ‏ها، در ماه اول و دوم ممکن است باعث افزایش خونریزی ماهیانه شود.
اصولاً این عوارض جدی نبوده و گذرا هستند، ولی در صورتی که فردی نسبت به دارو حساسیت بالایی داشته باشد، باید از مصرف آن خودداری کند.

بدان که نیرویی برتر از نیروی خداوند نیست.خداروشکر: 11 هفته و 4 روز ( طبل عزا را بنواز ای فلک خیمه خورشید سوخت.)
Lilypie Maternity tickers
2456
بهتره دریای آرام عزیز از داروخونه بپرسی . یا از دکتر .

من که می خوام یک ماه بدون دارو ی شیمیایی اقدام کنم . اگه نشد با هم بخورم.
بدان که نیرویی برتر از نیروی خداوند نیست.خداروشکر: 11 هفته و 4 روز ( طبل عزا را بنواز ای فلک خیمه خورشید سوخت.)
Lilypie Maternity tickers
2714
فی فی جان من یائسگی زود رس و اف و اس اچ بالا و... دیگه پری نمی شدم ولی با این قطره 6 ماه پری اومد الان دوباره قطع شده دارم دوباره با دقت می خورم شاید پری برگرده و شاید یه تخمکم بهم بده و اون بشه یه نی نی واسم الهی آمین ... من نی نی ندارم و 5 سال ازدواج کردم از پارسال فهمیدم مشکل دارم
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
سلام بچه ها من یک دستور از یه قابله قدیمی دارم
یک لیوان آب -یک سیر تخم شنبلیله -مقداری نبات-یک سیر روغن زرد(گوسفندی)
تخم شنبلیله را میشوری وبعد صاف میکنی وبعد با روغن زرد روی حرارت ملایم وبعد نبات وبعد هم اب رااضافه می کنید ومیگذارید آبش کم شود وسه روز اول پریود آن را میخورید یه کم تلخ است ولی باید تحمل کنید .دوستم تنبلی تخمدان داشت سه سال حامله نشد حالا سه تا بچه فسقلی داره .
2-نیم کیلو کشمش -یک کیلو خرما -یک سیر چرب گیاه -یک سیر دنبه
کشمشوخرما ودنبه را چرخ کنید وبا چرب گیاه آن را ورز دهید وبه کمک فرد دیگری روی شکم بخصوص رحم پهن کنید وبا پلاستیک روی آن را بپوشانید وبا یک پارچه محکم دور شکمتان راببندید وبخوابیداین کار را در سه شب اول پریودتان انجام دهید یعنی مواد را صبح باز کنید ودر یک سینی نگه دارید وشب بعد ی روی وسیلهای مثل بخاری گرم کنید ودوباره استفاده کنید این واسه یه کار بر به نام فرحناز گفتم شاید به دردتون بخوره
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
سلام

بچه ها این و قرص و قطره یکیییییییییی هستن ؟ ماشون فرق داره ؟
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
سلام آبتین جون این چرب گیاه چی هست میشه توضیح بدی ممنونم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . . ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست چون خدایی هست . . . آری و چه زیبا نوشته بود ! همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .
سلام بهاری جون ببخش دیر جواب دادم من روزی دوتا متفورمین یکی صبح و یکی شب میخورم که البته دکتر بهم گفت یک هفته اول که میخوای متفورمین رو شروع کنی نصف صبح بخور و نصف شب و بعد یک هفته دیگه روزی دوتا که یکی صبح و یکی شب هست باید بخوری.ویتاگنوس رو هم هر 8ساعت یکی میخورم .امیدوارم مشکل همه بچه های نی نی سایت حل بشه .همیشه توکلتون به خدا باشه و نا امید نشید و چیزی رو ازش به زور نخواین .حتما حکمتی توش هست که ما این مشکل رو داریم.دوستون دارم
سلام بهاری جون ببخش دیر جواب دادم من روزی دوتا متفورمین یکی صبح و یکی شب میخورم که البته دکتر بهم گفت یک هفته اول که میخوای متفورمین رو شروع کنی نصف صبح بخور و نصف شب و بعد یک هفته دیگه روزی دوتا که یکی صبح و یکی شب هست باید بخوری.ویتاگنوس رو هم هر 8ساعت یکی میخورم .امیدوارم مشکل همه بچه های نی نی سایت حل بشه .همیشه توکلتون به خدا باشه و نا امید نشید و چیزی رو ازش به زور نخواین .حتما حکمتی توش هست که ما این مشکل رو داریم.دوستون دارم
2706