2737
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629345 بازدید | 4035 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بادرار شدم به معجزه پروردگارو کمک این قرص من مشکلی هم نداشتم 6ماه اقدام بودم
از روزه 1تا 12 پری خوردم این قظره رو
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2738
سلام بچه ها خوبید؟
دوست جونا یه سوال اگه میتونید راهنماییم کنید

من اف اس اچ و ال اچم پایینه میتونم از این قطره استفاده کنم؟
وقتی خدا مشکلت رو حل میکنه به تواناییش ایمان داری . . . وقتی خدا مشکلت رو حل نمی کنه به تواناییت ایمان داره
سلام،اگه لطف کنید جواب منو بدید ممنون میشم،این قطره رو تا چن روز باید مصرف کنم؟ حتما باید از روز پری شروع بشه؟با داروهای دیگه مثل کلومفین و دوفاستون موردی نداره استفاده بشه؟؟
خدایا به من نی نی بده متشکرم!!!

سلام من پریهام منظمه فقط یه 3-4 روز قبلش اسیره لکه بینی هستم ولی با سونو فهمیدم که تنبلی تخمدان هم دارم و طی

چن دوره مصرف داروهای تحریک تخمک گذاری هم باردار نشدم

البته شوهرم هم عمل واریکوسل انجام داده ... به نظرتون این داروهایی که اینجا گفتید رو بخورم ممکنه برام نتیجه بده؟؟؟؟؟؟
آهای روزگار میشه افتخار بدی دو قدمم با ما راه بیای ؟؟!!!

سلام من پلی کیستیکم وپری نامنظم دارم ولی وقتی قرص میخورم منظمه بین 28 تا30 روز هستش از این ماه برای اولین بار

آگنوگل خوردم نمیدونم باید کی پری بشم؟ 26 روز گذشته از موقعه ای که باید پری میشدم

این دارو ها رو خوردم آگنو گل روزی 2 عدد - دگزامتازون روزی 1 عدد -ولتروزول هم روز 3 پری

نه پری میشم نه بی بی چک مثبت میشه

کسی اینطوری بوده؟ بیایید بگید دوستان
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
فاطمه جون اگر برای بارداری میخوری بیشتر از روز 18 سیکلت نخور خطر سقط داره عزیزم
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید