2737
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629378 بازدید | 4035 پست
چرا کسی کمکم نمیکنه

سلام من پلی کیستیکم وپری نامنظم دارم ولی وقتی قرص میخورم منظمه بین 28 تا30 روز هستش از این ماه برای اولین بار آگنوگل خوردم نمیدونم باید کی پری بشم؟ امروز 31 سیکلمه کمکم میکنید

ضربان قلب یک انسان معمولی باید بین 70 تا 85 باشه ولی یک چند وقتی هست که مال من بالای 110 هستش میگن مال نوزاد های تازه به دنیا اومده باید اینقدر باشه کسی در این مورد اطلاعی داره

من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من میدونم تخمک گذاری رو حتی جلوتر هم میاندازه اگر قبلا تخمک گذاری داشتی حتما الانم داری این قرص تحریک تخمک گذاریه نه تخمک نگذاری
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید
بر غمی بی پایان
فارس جان شاید مامان شدیییییییییییییییی عزیزمممممممممممم
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید
بر غمی بی پایان
سلام من هرماه تخمک گذاریم 21 پری بود و خیلی دیر بود و خیلی رشد میکرد اینماه خوردم قطره زودتر تخمک گذاری شد
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2738
ممنون از همه دوستان عزیزی که به من کمک کردین وسال خیلی خوب و خوشی برای همتون آرزو مندم

هرمیداس جان خدا از دهنت بشنوه شما دعا کن که من مامان بشم ولی بعد 2 روز تاخیر بی بی زدم منفی اومد

پریشان عزیز آگنو گل روزی 2 عدد - دگزامتازون روزی 1 عدد -ولتروزول هم روز 3 پری دعا کنید که نی نی باشه وگر نه پری بیاد زود
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
سلام بچه ها عیده همتون مبارک ایشالا.. آرزویی که دارین توساله93براورده بشه اگه کسی هس توروخدا جواب بدین تاحالا اینطوری نشده بودم امروز روز14پری هسم صب پاشدم دیدم باز پری شدم دیشبم نزدیکی داشتم درضمن قطره ویتاگنوس ورازیانه میخورم میتونه ازاونا باشه خواش میکنم جواب بدین.
خدایا شکرت بابت نعمتی که به من دادی قسمت همه دوستایه منتظر
سلام سرنای جون من از وضع شما اطلاع دقیق ندلرم که به چه دلیل اینا رو میخوری؟ برای تنظیم یا نه اصلا بدون اینا پری نمی شی؟ ولی این دوتا به ویژه رازیانه موقع پری باعث لکه بینی و افزایش خونریزی میشه. زمان پریودی استفاده نکن عزیزم.
سرنا جون الان پری هستی؟؟

من روزه تخمک گذاریم خونریزی کردم کم
روزه 16 پری
و رئزهای بعد تا امروز لک بینی
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2706