2737
2739
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 630389 بازدید | 4035 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فاری جون سلام خوبی عزیزم؟ فاری جون راز موفقیتتو به ما هم بگو، این ماه چی کار کردی مامان شدی؟
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
فاری هستی عایا؟
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
2740
سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو روز جمعه بخونه یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=1922
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
سلام فاری جان مامان شدنت مبارک ایشاا.. سالم بیاد بغلت برا ما هم دعا کن دست راستتو روسرمون بکش مواظب خودت باش

حالا راز موفقیتتو بهمون بگو دیگه فقط ویتاگنوس میخوری>؟

من دارم دو هفته قطره رو میخورم امیدش به خدا البته ساعت دوازه قرص اگنوگل هم میخورم شبها هم ویتامین ای میخورم ایشا.. منم نی نی دارم همینطور نی نی لازما امین
خدا همین نزدیکیس انچه او مقدر میکند عزیز است و ما جز متوکلین هستیم
سلام منم میخوام از این ماه شروع کنم به امید خدا ویتاگنوس بخورم.چند تا سوال دارم بچه ها لطف میکنید کمک کنید؟
یه سوال خیلی مهم چون توی اینترنت سرچ کردم دیدم این قطره توی بارداری ممنوعه و باعث سقط میشه میخواستم بدونم مثلا یکی مثل من که پری هام 36 روزه است و تا یکی دو روز عقب بیفته و بخوام تست بدم مثبت باشه میشه هفته 6 بارداری خب اون موقع برای قطع این قطره( یا قرص) دیر نیست؟نکنه اگه ادم باردار بشه(خب بالاخره چند هفته طول میکشه تا ادم بفهمه باردار شده یا خیر) خطر سقط داشته باشه؟شماها چیکار کردید؟خواهشا جواب بدین چون امشب میخوام برم بگیرم روز اول پریمه.
2-قرص بگیرم یا قطره؟کدوم زودتر جواب میده؟
3-بعضی ها میگن روزی 2 تا قرص بعضی ها میگن روز ی 4 تا -بعضی ها میگن روزی 40 تا قطره بعضی ها میگنن 2 تا 40 تا کدومش درسته؟!
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
یه سوال خیلی مهم هم دارم اگه از امروز شروع کنم تا روز 20 خطر نداره؟چون فکر کنم روز تخمک گذاریم 10 روز دیگه باشه توی اون 10 روز بعدی اگه باردار شده باشم باعث سقط نمیشه؟؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
اهان یه سوال مهم دیگه یادم اومد من لووترکسین میخورم کم کاری تیروئید دارم تداخل نداره با قطره ویتاگنوس؟؟
شاتوت جون بهتره از فاری بپرسی اون بیشتر میدونه
2706