2733
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629380 بازدید | 4035 پست
سلام من قطره ویتاگنوس گرفتم و قرص اگنوگل هم گرفتم دوتا شو بخورم 28 ام پری میشم خونرویم خیلی کمه احتمالا بد کاری تخمدان دارم در ضمن پیاز درمانی هم دارم میگنم تا ببینم چیمیشه....البته من پریدام تقریبا منظمه من فقط برا خونرویمو طبیعی کنه میخورم
خدا همین نزدیکیس انچه او مقدر میکند عزیز است و ما جز متوکلین هستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیزی که در انتظار کوچولو هستید خواهش میکنم به این تاپیک هم یه سری بزنید
یه معجزه در راهه تا ایشالله اگه خدا بخواد همه مادر بشید

ختـــــــم ذکر بســـــم الله که بسیــار مجرب )برای اونایی که میخوان حتـــــما به حاجت هاشون برسن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?pageNumber=1&threadID=714935
خداجون دوستت دارم
من دارم قطره رو شروع میکنم البته 25 قطره قرص اگنوگل هم گرفتم ولی نمیدونم چه طور مصرف کنم ....به نظرتون میشه دوتا شو خورد با ساعت های متفاوت؟
2731
فاری جون آز خونم منفی شده ولی هنوز صفر نشده دوباره باید برم آز بدم تازه واژینالم باید برم تا چیزی باقی نمونده باشه خلاصه سقط چیز خیلی بدیه آدم رو خیلی ضعیف میکنه .دکتر میگفت دیگه اقدام تعطیل تا سه تا چهارماه. بهش گفتم با این روحیه ای که من دارم حالا حالاها همه چیز تعطیله.
2738
سلام اذین جان این قطره برا هر فردی یه عکسلعملی انجان میده تو کمتر میخوردی بهتر بود مثلا25 قطره به سایتی مه فاری جان گذاشته برو
شبنم جون باور کن من خیلی دوست دارم حتی برای چند روز هم شده حامله بشم ولی متاسفانه حتی شانس اونم ندارم بر همین بهت میگم زیاد ناراحت نباش انشا الله بعد عید دوباره برو تو اقدام مطمئن باش دفعه بعد حتما مامان میشی
2706