2737
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629326 بازدید | 4035 پست
ماماجی جان اگه میخوای بخوری روزی یه قرص بخور ... دوزش پایینتره و برای اونایی که نرمالن بهتره ... برای پایین اوردن پرولاکتین هم خوبه
ولی در کل عجله نداشته باش..میگن اونایی که سالمن هم ممکنه یه سال طول بکشه بچه دار بشن و طبیعیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزان.من اومدممم.درباره امید ی تاپیک هس.من هر وقت میخونم گریم میگیره.خیلی قشنگو جالبه
اسمه تاپیکه قانون جذبه.امتحانش کنید.
بگو دوسم داری لعنتی..... خدایا مواظب عزیزانم باش.
2738
فاری جون بیا خبر خوب بالاخره مثبت شد رفتم آز دادم بتام شد 150 خیلی خوشحالم . انشاا. روزی تو وهمه اونایی که دوست دارن مادر بشن ، بشه برات خییییییییییییییییییلللللللللییییییییییییی دعا میکنم چون باعث شدی با قطره اشنا بشم البته لتروزول و امپول هام کمک کردن بازم البته و صد درصد لطف خدا هم بود. برام دعا کن بتونم به ثمر برسونم.
شبنم جون میشه یه شرح حال از خودت و کارایی که کردى واسه باردارى بگى؟ چند وقت اقدامى؟ چه آمپولى با چه دوزى زدى؟ چند وقته قطره مىخورى؟ البته ببخش اینقدر سوال کردم. در ضمن خیلى برات خوشحال شدم ایشالا نه ماه باردارى سالم و راحت داشته باشى
بعد از ١سال و ٢ماه انتظار بالاخره اومدى تو دل مامانى......خدا جونم شکرت
من خودم شش ماه اقدامم. متفرمین میخورم. الانم پانزده روزه از وقتم گذشته ٩روز پیش دوتا آمپول پرژسترون زدم که پرى بیاد ولى هنوز خبرى نیست جواب آزم منفى بود. دیشب دوباره با تجویز خودم دو تا آمپول دیگه زدم. میخواستم ببینم میشه از همین الان که هنوز پرى نشدم قطره بخورم که پرى بیاد؟
بعد از ١سال و ٢ماه انتظار بالاخره اومدى تو دل مامانى......خدا جونم شکرت
2706