2733
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629260 بازدید | 4035 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم بهاری جون ایشالا همه خوب بشن

نازنین جان قرص ویتاگنوس رو فعلا استفاده نکن اگه خونریزیت زیاد شده و بند نمیاد بعد که قطع شد باید دو هفته صبر کنی و دوباره ویتاگنوس رو شروع کنی البته به میزان کمتر اگه باز هم برات همین مشکل پیش اومد بهتره استفاده نکنی شاید بهت نساخته.زودی بیا بهمون خبر بده نگرانتیم نازنین عزیزم
2731
سلام مارچی اره رفتم مشکل چسبندگی داشتم که عمل کردم .(3 ماهه پیش ) گفتم یه چیزی بخورم زودتر باردار شم منمویتاگنوس خوردم .این ماه کلومفین هم مصرف کردم امروز 10 پپری هستم ویتامین کا 10 زدم خونش بند اومده .فردا میرم سونو برا فولی که اگه خدا بخواد هاش سی جی بزنم .
خدایا شکرت
2738
نازنین جان به نظر من سر از خود دارو نخور برای باردار شدن زیر نظر دکترت باش که بهترین راه حل رو پیش روت بزاره تازه میای زود اقدام کنی سیستم بدنت رو بهم میریزی .حتما با دکترت مشورت کن و سر از خود کاری رو نکن
نازنین جون منم میترسم مشکل شما رو پیدا کنم. آخه منم پریم مرتبه

ماریچی68 من پرولاکتین سالهاس که بالا بود و باعث شده تخمدونام ضعیف شن. البته تخمک دارم ولی بدون دارو سایزشون حدود 14 میشه که برا بارداری کمه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2706