2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خبر دارم چی شدی عزیزم... راستش برات ناراحت شدم ولی غصه نخوردم فقط از خدا خواستم زودتر این روزای سخت رو تموم کنه و شیرینی حاملگی دوباره و نی نی خشگل رو بده بهت تا این روزا خیلی زود یادت بزهههه... منم این روزا رو گذروندم توروخدا خودت رو اذیت نکن من خیلی پشیمونممم
در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.✌️😍
غصه نخوردم چون مطمعن بودم خواست خدا به نفعته عززززیزم مطمعن باش لازم بوده یک همچین اتفاقی تو زندگیت بیفته تا قدر داشته هات و قدر نعمت هایی ک خدا داده رو بدونی
وقتی تازه به هوش اومدم شنیدم که گفتن جنین رو ببرین برای ازمایش نمیدونی عین خ چلا فقط دنبالش بودم ببینم چه جوریه مثل مادری که دنبال بچه اش میگرده
برام دعا کنین که محتاج دعا هستم 
2738
میفهممت جنین من ک تو دسشویی افتاد دلم خون شد وقتی دیدمش ولی سرخورد رفت تو چاه
یک لخته خون با دست و پا و دم بود...
ولی عزیزم وقتی خدایی ک مهربون تر از خودمون نظرش و خواستش این بوده دیگه غصه چرا؟!!! خنده دار نیس؟؟؟ مثل این میمونه ک یک بچه ای کوچولو تو آغوش مامانش احساس آرامش نکنه!!! مگه میشه؟!
المیرا کاش خونه ی خودم بودم تا زار زار گریه میکردم راستش رو بخوای فکر میکردم بعد از این داغون میشم ولی خدا بهم ارامشی داده که نگووووو امیدم خداس و میدونم ناامیدم نمیکنه
برام دعا کنین که محتاج دعا هستم 
2706