2726
بعد از ۱۲ماه اقدام مستمر و بی نتیجه و انتظار و نا امیدی و‌ افسردگی خداروشکر منم لایق درک حس قشنگ مادری شدم.الهی شکرت. به لطف خدا و کَرَم اولیای خدا و با دعای پر خیر و برکت شما دوستای مهربونم حاجتم روا شد. ختم ۱۴۰بار سوره مومنون و ختم ۱۴بار از هفت سوره قرآن و ختم بسم الله و دعای توسل و زیارت عاشورا برای من معجزه کرد.(البته بعضی از ختم هامو تموم نکردم) در ضمن ماه آخر قبل اقدام من و همسرم دو رکعت نماز هدیه به حضرت علی اصغر(ع) خوندیم و به ایشون توسل و به خدا توکل کردیم. .............................................. در کنار همه ی اینا خودم ۴ماه لتروزول،۳ماه متفورمین،۱۰روز ویتامین ای مصرف کردم و همسرم هم 10روز ویتامین ای و یک ماه کپسول ولمن(wellman) استفاده کرد. ................................................ روز ۳۴،۳۵،۳۶،۳۷ سیکلم بی بی چک مثبت و عصر روز ۳۸ سیکل بتا بالاتر از ۲۵۰ شد
الهی شکرت که منم مامان شدم...خدای مهربونم نی نیم رو در پناه خودت سالم نگه دار....خدایا دامن همه ی دوستای منتظرم رو هم سبز کن الهی آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدای مهربونم دل همه ی دوستای منتظرمو با حضور نی نی توی دلشون شاد کن
الهی شکرت که منم مامان شدم...خدای مهربونم نی نیم رو در پناه خودت سالم نگه دار....خدایا دامن همه ی دوستای منتظرم رو هم سبز کن الهی آمین
تبریک میگم عزیزم برای من منتظر هم دعا کن
هنوز نیـســـــــــــــتی تا از چشمای قشنگت و موهای نازت بگم هنوز نیســـــــــــــــــــتی که از پارک رفتن و مهمونی رفتنامون بنویسم از لباس هندونه ای شب یلدا...یا مهمونی روز تولدت از قدم زدنمون لب دریا یا سیسمونی قشنگت تو هنوز نیســــــــــــــــــتی...نی نی خیالی من نمیدونم کی اینارو میخونی...اصلا میخونی یا نه... ولی من عاشــــــــقتم...دختر باشی یا پسر...یه قلو یا دو قلو من مینویسم...هر چند خیالی «رب هب لى من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء»
2706