2703
2553
سلام دوستان من واقعا نیاز به کمک دارم ،نیاز به یه مادر نه فقط پرستار بچه.مجبورم در مورد خودم توضیح بدم.من پزشکم یه دختر دو ساله دارم که خیلی حساسه و خیلیم بهم وابسته س.من ساکن تهرانم.و از وقتى باردار شدم هم مجبور شدم از تخصصی که میخوندم انصراف بدم هم کلا بیشتر از دوساله خونه نشین شدم چون تو تهران اگه بخوام مطبی بزنم که بجاى ضرر دو قرون درامد داشته باشم باید ٢٤ساعته کار کنم و بچه رو هم نمیخوام مهد بذارم.حالا یه موقعیت شغلى برام پیش اومده و میخوام برم طالقان کار کنم .که چون تعداد مریضاش کمه میخوام اونجا درس بخونم واسه سال دیگه امتحان شرکت کنم دوباره.نیاز دارم یه خانم مهربون و مومن و پرانرژى و بچه دوست و باحوصله و بهداشتى و دقیق که بیاد با ما تو طالقان زندگى کنه یعنى با من و دخترم.و مثل یه مادر براى من و یه مادربزرگ واسه دخترم باشه.ترجیحا وابستگى زیادى به شهر خودش از لحاظ نزدیکانش نداشته باشه تا بتونه بدون استرس با ما زندگى کنه .خوب اینطورى هم میتونه اگه مستاجره از کرایه خونه راحت بشه یا حتى خونشو اجاره بده و یه درامدیم از این راه کسب کنه.منم بهش حقوقشو میدم و اخر هفته ها بعضا با دخترم میام تهران اونم میتونه با ما بیاد یا بره هر جا که میخواد.یا همونجا بمونه.فقط میخوام ادم مطمئنى باشه و راستگو و مهربون تا دخترم بهش زود عادت کنه و وابستگیش به من کم بشه تا منم بتونم درس بخونم دخترمم مستقل تر بشه.هزینه خوراکشم با من .در مورد حقوقشم حرف خواهیم زد.لطفا هرکی همچین موردى سراغ داره پیغام خصوصى بده یا با این ایمیل تماس بگیرهsmrsd2@gmail.com
ترجیحا خانم معلم بازنشسته و یا هر نوع تحصیلاتى داشته باشن مناسب تره.و علاوه بر بازى با بچه براى خودمون اشپزى هم بکنن یعنى همون کارایی که یه مادر انجام میده .
ابنجا جای خوبی برا پیدا کردن پرستار بچه نیست. مواظب باش

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
2706