2733
2734
سلام بچه ها یادتونه گفتم سقط کردم دیگه پریود نمیشم نکنه یائسه شدم رفته بودم امپول پروژسترون زده بودم یه بار هم از دادم بتا 2 بود دیشب اتفاقی وقتی دیدم باز پری نیومد رفتم ببیبی چک گرفتم دیدم یه هاله افتاد بچه ها انگار مثبته بچه ها دعا کنید می خوام چهارشنبه برم ازمایش بدم
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پاستیل جون سر کارم عشقولی نمی تونم بذارم اینجا ولی تازه خیلی کمرگنه ولی اون یکی هم که افتاد همین جوری بود اولش فرداش پر رنگ شد منم گفتم بذارم 4شنبه برم ازمایش بدم
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
2738
گل میس جونم من تو عین ناباوری بودم و فقط داشتم دعا می کردم پریود بشم که قرصای لتروزول رو تازه شروع کنم اما انگار متفورمین خالی کمکم کرد و بعد از 14 روز از تاخیر پریود بیبی چکم مثبت شده
اوااااا یادته چقد غصه می خوردم یادته چقد بچه ها قرآن و دعا خوندن و منم توش دعا کردن یادته؟؟؟؟؟؟
2706