2733
2734
سلام مامانها تو رو خدا بگید چه کنم تمام دستام سیاه شده خون میزنه بیرون دخترم عذابم میده گاز میگیره وحشتناک چه کنم
عزیزم 27 خرداد 92 اومد پیش مامان و بابا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا داره بازی میکنه یه هو میاد سراغم حمله ممکنه نمیدونم مثلا میخواد جلب توجه کنه بچه ها روزی نیست که از درد جیغ نکشم داد میزنم رو زخمهای قبلی گاز میگیره خون میزنه بیرون
عزیزم 27 خرداد 92 اومد پیش مامان و بابا...
2728
2738
برف جون پسر منم گاز میگرفت اما دو سال بود فک کنم. وقتی هیجانی میشد. تازه اون سنش کمترذبود و برای فهموندن و تنبیه و محرومیت من مشکل داشتم اما باز هم فقط تکرار میکردم قاطعانه.نه! بده! نباید این کارو بکنی... مامان اووف میشه ... البته ناگفته نباشد گاهی هم از کتک استفاده میکردم وقتی میگرفت و ول نمیکرد. الان سه سال و نیمشه و بجزدر دعوا بچه ها رو گاز نمیگیره. تقریبا یه شش ماهی بود خوب شد
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
برف جان من خودم فک کنم چون از روی دوستی و عشق پسرمو ارووم بازوهاشو لپاشو گاز میگرفتم و میخندید و براش جالب بود اونم اوایل میخواست ه همین کارو بکنه اما شدت نیروی وارده رو نمیتونسته کنترل کنه. بعدها هم که از صدای جیغ من خوشش میومده و تکرار میکرده صبوری و قاطعیت و قهری که بفهمه فک کنم جواب بده در هر صورت بچه ی بعدیمو حتی به شوخی هم نمی خوام گاز بگیرم
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
2706