2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکلات جان آفرین به تو با اینکه خورد توذوقت ولی باز محکم وایسادی و می خوای پس ایشالله ماه دیگه بهت قول میدم می شی و تاپیک خوشحالیت می زنی.
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.
2720
شکلات عسلی یه بار یه خانومی می گفت نذر علی اضغیر کرده و روی پاهاش بالش گذاشته و لالایی گفته بعد همون ماه باردار شده امیدوارم تو هم انجام بدی و دست خالی برنگردس
همسر عزیزم:من دوستت دارم

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

هرکه نمی تواند ترا میان واژه های من ببیند!
شکلات جان مهم اینه که می خوای پس می شه به قول قدیمیا دیروزود داره ولی سوخت وسوز نداره زنداداش خودمن بعد چهارسال دوندگی در اوج ناباوری حامله شد من فکر میکنم وقتی آدم به یه چیز کمتر فکر میکنه زودتر میاد سراغش .همین زنداداشم همین که درمان ول کرد وحتی دکترش گفته بود بیا برای عمل گفت دیگه نمی رم اگه خدا بخواد میده و واقعا هم در اوج بی خبری یهو حامله شد .تو هم ایشالله بزودی می شی گلم
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.
2714
سلام شکلات ایشالله که بزودی نتیجه میگیری هرچی کمتر بشه فکر کنی خیلی بهتره چون فکر زیاد استرس همراه داره و این باردار شدن رو سخت میکنه پس بی خیال باش بسپر بخدا ایشالله جواب میگیری
خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو همسری و دخملی هست
من تقریبا دوسال نی نی سایت نیومدم رمز کاربری قبلی رو فراموش کردم واسه همین دوباره عضو شدم بچه داریه دیگه خواهرررررررر هوش و حواس واسم نذاشته
خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو همسری و دخملی هست
شکلات منم ماه دیگه میکرو دارم انشالله دو تامون ماه دیگه جواب بگیریم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706