2737
2734
من دوساله عروسی کردم یه بار اواخر نامزدیم باردار شدم که شیش هفته قلبش نزد سقط شد بعدم باقرص جلوگیری کردم تا اواخر اسفند ۹۴که قرص نخوردم چون بچه دلم میخواد تا اواخر فروردین آز دادم مشکوک بود آز بعدی منفی بود دیگه به بهونه اینکهشاید آز اشتباه شده قرص نخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار شوهرم گفت قرص بخور الکی گفتم احتمالا آزاشتباه نخوردم یه بار سونو دادم گفت ساک حاملگی تشکیل شده تقریبا ۴هفته ولی بعد سونو آز دادم دوباره منفی شد حالا خودمم نمیدونم باردارم یانه امشبم باهاش بحثم شد نیم ساعت پیش پروژه داشتیم که نریخت داخل نارحت شدم گفتم چرا گفت بزار اول ببینم بچه هست یانه تا بگم به نظرتون منظورش چی بوده انقد دلم شکست که گریم بند نمیاد
2731
من گیراییم ضعیفه پروژه رو متوجه شدم ولی در کل نفهمیدم چی شد و از چی دلگیری
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2738
آر ه رویی پروژه داشتیم نریخت تو گفت بزار ببینم بچه هست یه نه تا بگم ولی سونو که گفت چهار هفته خوشحال بود تاروزی که دوباره آز دادم منفی شد چرا اینجوری کرد؟
امروز برو دکتر ببین جریان چیه احتمالا سونو داخلی برات انجام بدن مگه میشه ساک ببینه بعد جواب از منفی حتی اگر هم پوچ باشه بازم بتا یمقدار تو خون هست
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706