2733
2739
من سه ماه فولیک اسید میخوردم و با ورود به ماه 4 دارم فرفولیک میخورم ممککنه از فرفولیک باشه اخه ماه 2 و 3 به نسبت خیلیا حالم خوب بود و با دمیترون خوب میشدم ولی الان بی حوصله و اصلا اصلا میلی به غذا ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیفول خوبه منم میخوردم .باید کم کم ویتامین بارداری هم بخوری
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
شاید این بی حالو حوصلگیت واس کم شدن ویتامینات باشه .راستی ویتامین دی هم خیلی مهمه حتما دکترت چکت میکنه
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
فیفولم ی نوع اهنه و حتما بگو انگیلیسیشو بدن نه هندی.
2738
شاید بازم افت کرده من دو سری تو بارداری ویتامین دی چک شدم.حتماااااا افتاب بگیر دستو پاتو بذار مستقیم جلو افتاب عالیه .از پشت پنجره نه مستقیم.