2733
2739
عنوان

مادر نادان!!!

691 بازدید | 57 پست
دوستان همسر من بیمارستان کودکان مفید کار میکنه یه چیزی رو امروز تعریف کرد که خیلی ناراحت شدم ، گفت که امروز یه شیرخوار هفت ماه ونیمه آوردن بیمارستان که نصف ران پاش کبود بوده ، بعد از معاینه و عکس برداری معلوم شده استخوان ران از دو جا شکسته ، مادره گفته دوروز پیش بچه رو گذاشتم پیش خواهر هفت ساله و برادر ٤ سالش وقتی برگشتم دیدم بچه گریه میکنه و فهمیدم پاشو تکون نمیده ، فکر کنم انداختنش رفتن روش!!!! مادره گفته خیلی میرن روی بچم وایمیستن خیلی هم دعواشون میکنم ولی حالیشون نیست😰😰😰😰😰یعنی مدام این بچه زیر دست و پای اون دوتا بچه دیگست!!! خدایا حماقت بشر چرا انقد بی انتهاست!!!
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی خااااااک عالم بر فرق سرش...ینی عرضه نداره یه بچه رو بغل کنه که اون دوتا اینکارو نکنن...اونا بچن حسودن...ولی به مادر چقدر میتونه نفهم و بی شعوووور باشه واااای اعصابم داغون شد
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
2738
طفلی بجه 7ماهه. درد میکشه ولی زبون نداره بگه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2706