2733
2734
سلام خانومهای عزیز خواهرم نینیش سقط شده الان سه روزه خیلی ضعیف شده چه غذاهایی بخورد وچه غذاهایی نباید بخورد مرسی از کمکتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاچی حتمننننن بخوره عالیه! عسل و چهار مغز و کنجد هم با هم مخلوط کنید بدین همینطوری از صب تاشب دستش باشه هی هروقت میل داشت بخوره عالیهههه
در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.✌️😍
2731
غذاهای با طبع گرم بخوره زیاد سردی نخوره
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
غذاهایی با طبع گرم و پرانرژی حلوا کاچی گوشت گوسفند سعی کنه لبنیات و سردی و ترشی هم نخوره
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عسل با کنجد، شیره توت شیره انگور شیره خرما، شیر محلی داغ با عسل ، جگر گوسفند کباب با گوشت گوسفند ، چهار مغز
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2738
قرص آهن فولیک اسید 5 و تا مدت یه هفته آنتی بیوتیک مثل سفکسیم بخوره برای جلوگیری از عفونت
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من بیست روز پیش سقط داشتم ... کاچی . تخم.مرغ رسمی با روغن کرمانشاهی . چایی زیاد با خرما و زعفرون خیلی خوردم تا سه روز بعد از سه روز هم.جیگر بهش اضافه شد .. سردیها مثل گوشت گوسفندی . میوه های سرد اصلا نخوره برای کم خونی هم شربت شیره عالیه
2706