2737
2734
عنوان

از خانواده شوهرم متنفرم

15532 بازدید | 226 پست
وقتی نامزد کردیم خیلی دوسشون داشتم مخصوصا پدرشوهرم ولی اینقدر ازشون دیدم دیگه ازشون متنفرم الانم شوهرم طرفه منه ولی از بس به گذشته فکر میکنم و حرف میزنم از خودمو شوهرمو داغون کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام...به نی نی سایت خوش اومدین. خیلیا با خونواده شوهر مشکل دارن , شما نباید بذارین به زندگیتون لطمه بزنه , اصل خودتونین , خدا رو شکر که همسرتون طرف شماست , کاری کنید که تا همیشه طرف شما باشه...به موقع حرفشون رو بزنین نه مدام...خدای نکرده عاصی میشه,بعدم به هر حال پدر و مادرشن.
2738
من خیلی از مادرشوهرم راضی هستم در واقع مادرشوهرم همیشه طرفه عروسا هستن مشکل من خواهرشوهرام بودن خیلی اذیتم میکنن خیلی تیکه میندازن دروغ زبونم میذارن خودشون با زبون خودشون به شوهرم گفته بودن دوس داریم دوس دختر بگیری یا زن دوم بگیر درصورتیکه الان از عروسیم 8 ماه میگذره این حرفشون مال 4 ماه پیشه
تا بوده همین بوده ..هیچ وقت خانواده شوهر از عروس راضی نیستن اگرهم در ظاهر بگن بازم از ته دلشون نیست ...چاره ای نیست تنها راه کم محلیه و فقط حفظ ظاهر کردنه
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2706