2737
2734
نازی جون من کسی رو دیدم که وزن بچه اش 4 کیلو و نیم بود ولی طبیعی زایمان کرد البته پدرش دراومد به حدی اذیت شد و خون از دست داد که مجبور شدن بهش خون تزریق کنن کلی هم بخیه خورد بنده خدا در هر صورت من فکر میکنم دکترها باید تشخیص بدن ولی به نظر من اگه وزن بچه بالای 3 کیلو و نیم باشه سزارین بهتره
امیدم فقط به خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی به لگن داره بعضیا 5 ک رو هم راحت طبیعی به دنیا میارن ولی دکترا ریسک نمیکنن از 4 به بعد رو معمولا سزارین میکنن
خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی همین روزا ممکن شد
دوست من تو سونو بهش گفتن بچت 3.5 کیلوئه ولی اون ترسید و گفت سزارین می خوام و شانس آورد چون بچه که دنیا اومد چهار و صد بود همیشه اینطوره که سونو وزن رو کمتر بگه؟
2738
بیشتر از وزن بچه اندازه دور سر بچه مهمه یه وقتی دو بچه با وزن کاملا یکسان هستند اما چون دور سر یکی بیشتره مادرش بیشتر اذیت میشه یکی از دوستان من همینجوری بود دوتا دخترش هم وزن بودن اما دختر دومی دورسر بیشتری داشت و اون طفلک خیلی اذیت شد و بچه هم اذیت شده بود ووقتی دنیا اومده بود کبود شده بود
من ۴۲۰۰ بود اصلا تو لگن نیومد که بخوام طبیعی زایمان کنم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706