2733
2734
من حس میکنم از زیر هیچ مدلش زنده بیرون نیام,تاحالا تو عمرم یک بارم بیمارستان نخوابیدم و هیچ عملی نکردم 😢
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که نمیدونم خاطره زایمان اعظم چی بوده ولی دو بار زایمان داشتم .تازه وضعیتم هم طوری بود که مجبور به سزارین شدم ولی واقعا مادر شدن اونقدر جذابه که حالا درد چند ساعته در مقابل یک عمر داشتن یه نفس کوچولوی خوشکل چیزی نیست. همیشه بخش زایمان بیمارستان شادترین بخش بیمارستانه. فکر بد به خودت راه نده میخوای نی نی تو چکار کنی؟بالاخره که باید بیاد بیرون.به جای این فکرآ برو کتاب تربیتی بخون.به اسمش فکر کن وبه خودت برس به نظر من زایمان خیلی هم شیرینه
2731
2738
من سرارین بودم با بی حسی از کمر.عالی بود عالی.دردو با شیاف کنترل میکردن.فقط اونجاش سخته که میگن پا شو راه برو.البته اونم چند قدم اول.بهدش دیگه زخمت گر میگیره و داغ میشه دیگه نمیفهمی.خونمونم طبقه سومه خودم بدون کمک از پله ها اومدم بالا.
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
یعنی چی؟! اشکال این خاطرات زایمان همینه، یکی میاد با آب و تاب خاطره اش رو تعریف میکنه حالا زایمان سختی داشته به هر دلیل، استرس میندازه تو جون بقیه. زایمان آگه ترسناک بود زن های قدیم یکی 5 تا بچه نمی زاییدن اونم با بی امکاناتی اون موقع، من زایمان طبیعی داشتم الان هم باردارم و فکر میکنم خدا توانایی فیزیکی زیادیبه خانم ها برای بارداری و زایمان داده ، عزیزم برو در مورد بعد از تولد نی نی مطالعه کن که یه موجود جدید رو میذارند تو بغلت و فقط تو مسولش هستی بقیه چیزها اونقدر مهم نیست، زایمان چه سزارین و چه طبیعی خواهد گذشت و الان هیچ مادری مرده از زایمان در نمیاد خاطرات کسی رو هم اگر حساسی خب نخون مجبور نیستی خودت رو اذیت کنی
2706