2737
2734
خیلی استرس دارم هفته 35هستم بچه ی اولم دوسال و نیمه هست میترسم بعد تولد بچه ی دومم خیلی اذیت کنه حسودی کنه و هم خودش هم من کلافه کنه.وقای دختر خاله اش و بغل میکنم یا باهاش بازی میکنم سریع واکنش نشون میده و میگه باهاش بازی نکن خیلی حسودی میکنه.واقعا نگران بعد زایمانم هستم
سلام عزیزم....حتما با یک مشاور صحبت کن...نگرانی ات کاملا بجاست...من خانم همسایمون رو دیدم که دختر اولش بعد از بدنیا اومدن نی نی چقدر بداخلاق و بدخلق شد...ولی مطمین باش راه حلهایی وجود داره یا کتابهایی تو بازار هست...حتما تا قبل از زایمان پیگیر باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم دو ماه دیگه زایمان می کنم و اولیم هم میشه دوسال و نیم. تا الان که خیلی مشتاق بوده و حسادت نمی کنه.اما برای بعدش خودم هم کمی نگرانم
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
به نظرم اولا باید همسرت خیلی کمک کنه و دوم اینکه صبرتو ببر بالا تا یه وقت دعواش نکنی و خب یه جور برخورد کنی که حساس نشه مثلا بگی چون خیلی ضعیفه باید بیشتر مراقبش باشیم
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
2706