2703
2553
عنوان

کودک نق نقو

78 بازدید | 6 پست
دخترکم دیگه کلافه ام کرده..وقتی حوصله اش سر بره و همبازی نداشته باشه اینقدر غر میزنه که دیوونه میشم...من و پدرش رابطه خوبی داریم و کلی براش وقت گذاشتیم تا حالا..ولی خیلی موقع خستگی و تنهایی اش غر میزنه..دیگه امروز سرش داد زدم..خیلی هم ناراحتم
الان تقریبا چهار ساله اشه....خیلی غر زدنش رد اعصابه...نمیدونم بچه های شما چطورن...الان واقعا عصبی بودم امروز از دستش..همش میخواد پیشم باشه..آویزون....خدا نکنه جایی بریم که خوشش نیاد...واویلا میشه...من فکر میکنم من یک اشتباهی تو تربیتش کردم..شاید بیش از حد براش وقت گذاشتیم...نمیدونم واالله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
😳
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
الان تقریبا چهار ساله اشه....خیلی غر زدنش رد اعصابه...نمیدونم بچه های شما چطورن...الان واقعا عصبی بو ...

وای ترو خدا بگو بچت خوب شد نق میزد بچه منم نق میزنه دیوونه شدم😭😭