2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای که من از این شیاف چه خاطره ها که ندارم بچت چند وقتشه دختر منم یبوست مزمن داشت گاهی که چند روز کار نمیکرد میزاشتم یعنی الان یاد اشکاش میافتم گریم میگیره بمیرم براش ، طفلکم دیگه 1سالش شده بود
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
بچت چند وقتشه من جوشونده خاکشیرو بارهنگ رو صبح ناشتا و شب موقع خواب بهش میدادم و شکمش رو با روغن زیتون در جهت عقربه های ساعت مالش میدادم این جهت خیلی مهمه برعکس مالش بدی یبوست رو تشدید میکنه البته دم کرده فلوس هم خیلی خوبه بریز تو اب جوش بزار بمونه بعد بهش بده البته فکر کنم الان تو وضعیت اوررانسی هستی اگه 2روزی هست شکمش کار نکرده سعی کن با بازی و خنده شیاف رو بزاری چاره ای نیست
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
عزیزم پسر من از یک سال و نیمگیش این مشکل و داشت و با انواع و اقسام داروهای گیاهی و شیمیایی و شیاف و روغن مشکلش حل نشد، یعنی موقتی بود، حالا دو سه ماهه هروز تو غذای خودم و خودش روغن زیتون میریزم، خداروشکر دوتامون بهتر شدیم، قبلا چون ببخشید مدفوعش خشک بود با گریه پی پی میکرد ولی الان چون نرمه دیگه نمیترسه و بهتر شده، شما هم حتما امتحان کن
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
طنین جان تازگی اینجورز شده ،پودر پیدرولاکس بهش نداده این پودرم خیلی عالیه
2706