2733
2734
عنوان

پسربچه خیلی لطیف و حساس!

178 بازدید | 42 پست
سلام بچه ها پسر کوچولو من روحیش خیلی خیلی حساسه کوچکترین بی توجهی بهش بشه بغض می کنه از اون ور خیلیم وابستست من دوست دارم یکم مردونه تر رفتار کنه می دونم هنوز کوچولو و 6 سالشم نشده اما شدیدا روحیش لطیفه نمی دونم چی کار کنم واقعا! اصلا طبیعیه این حالت یا نه مثلا خونه مامانم بود برای همه چایی اورد یادش رفت برای این بیاره چنان بغضی کرد که نگو البته به زبون نمیاره ها فقط بغض می کنه... منم گفتم مامان چرا چایی بردیا رو دادی به من من که گفتم چایی نمی خوام! یا مثلا شوهرم بخاطر کارش زیاد میره سفر و نیستدایم بهانه باباش میگیره هی میره عکسش برمیداره بوس می کنه! کار جدیدشم دیشب اومده بالشت بایاش برداشته برده گذاشته رو تختش میگم بهش این گندست بابشت خودت که هست میگه نه این بوی بابایی میده دلم براش تنگ شده! به ماشین و تفنگ اینا هم علاقه زیادی نداره راستی!
مانی،بردیا،داوین»»»»»همه ی زندگیم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه این اصلا شلوغ و خشن نیست یکی رو ناراحت کنه صد دفعه میره دستش صورتش بوس می کنه که از دلش دربیاره بهش میگم مامان جان کار بد کردی یبار عذرخواهی کن بخشیدنت یبار هم صورت ببوس خوب نیست هی دست بوس می کنی! اما بازم گوش نمیده انگار همش احساس می کنه باید همه رو راضی کنه اعتماد به نفسش کمه
مانی،بردیا،داوین»»»»»همه ی زندگیم 😍
جااااان دلم خدانگهدارش باشه میدونم چی میگی منم دختر20ماهم خیلی حساسه گاهی فکرمیکنم شایدبراآیندش خوب نباشه ولی خب این یعنی شکرخداروحیه سالمو صلح طلبوخوبی دارن ،سعی کنین به احساساتش یه جوری احترام بذارین که خیلی باعث نشه این رفتارش تشدیدبشه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
دخترمنم اینجوری تو فیلم و یا کارتون به یکی ظلم بشه همش گریه میکنه هیچ وقت کسی و نزده اتفاقا خوبه مهربون باشه فقط رو اعتماد بنفسش کارکن، خودش و خیلی قبول داشته باشه ،مثلا همین چای که براش نیاوردن درک کنه که واقعا طرف یادش رفته بیاره نه اینکه بی ارزش هست برای دیگران
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2706