2703
2553
سلام با لتروزول و متفورمین و آمپول حامله شدم. ابتداى هفته ٦ هستم. شنبه باید برم سونو که ببینن نى نى هست یا نه. بىبى و آزمایش خونم مثبت شده ولى همش استرس دارم که سونو میگه پوچه… سونو میگه خارج رحمیه… خیلى حالم بده. دیوونه شدم
عزیزم بسپار به خدای یگانه.گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه رادر بغل سنگ نگه میدارد.یقین داشته باش خدا برات خیر رو پیش میاره.نفس عمیق بکش ذکر بگو وبا خدا خلوت کن واسترس رو بزار کنار.ایشالا که بارداری راحت و بی دردسری رو طی کنی و نی نی نازت سلامتبیاد بغلت گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سال گذشته همچین روزایی فهمیدم باردارم،از زمانیکه فهمیدم باردارم تا شش ماهگی لکه بینی داشتم بخاطر جفت سرراهی.همه ی این افکار شمارو هم داشتم.اما الان خدارو شکر دخترم چهار ماهشه و الان کنارم خوابیده.از من به شما نصیحت،اصلا تو نت دنبال علائم و از این چیزا نگرد.
دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد
جدى؟ پس طبیعیه. اصلا لکه بینى هم ندارم ها فقط همون لانه گزینى بود گمونم که یه ذره اومد و قطع شد. من میفهمم این نعمت و هدیه ى خدا به منه ولى ته دلم میگم نکنه…
همه چی رو بسپر به خدا.فقط ازش فرزند صالح و سالم بخواه.مطمئن باش خودش بهترین هارو برات رقم میزنه.من حالم از شما بدتر بود.به خونریزی افتادم که دکتر احتمال سقط رو داد اما خدا چیز دیگه ای رو خواست.موقع زایمانم در بدترین شرایط جفتم کنده شده بود و همه احتمال مرگ بچه م رو میدادن اما در کمال ناباوری خدا دخترم رو سالم بهم هدیه داد.
دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد
آره واقعا هم معجزه میخواد که نى نى تو دل آدم بزرگ و خوشگل و واقعى بشه. خیلى واقعه ى عظیمیه. خوبه واقعا اینجا دو، سه نفر لاقل هستن از تجربیات خوبشون میگن که چطور خدا هواشون رو داشته. آدم دلگرم میشه
2706