2737
2739
سلام, من از بچگی تا الان که 28سالمه و باردارم از یبوست شدید رنج میبردم و هر چیزی که بگید رو امتحان کردم ولی فایده نداشت تا اینکه الان حدود 10 روزه که کاملا درمان شدم و دفع کاملا عادی و راحتی دارم بخاطر خوردن کلم سفید (کلم برگ) روزهای اول هرروز یه بشقاب سالاد ازش درست کردم و خوردم و الان دیگه یک روز درمیون و هیچ مشکلی ندارم واقعا برام معجزه کرد.بهتون پیشنهاد میکنم امتحان کنید حتما نتیجه میگیرید,هم میتونید با سس مایونز بخورید هم با سرکه سیب یا آبلیمو,منخودم با سرکه ببالزامیک میخورم. اینقدر که ملین های مختلف میخوردم و سبزیجات مختلف و کاهو و انجیر و آلو و سوپ جو و غیره هیچکدوم اینجوری اثربخش نبود,الان سیستم گوارشم کاملا عادی عمل میکنه,معذرت میخوام ولی روزی 2بار به راحتی دفع دارم و راحت شدم. کلم خیلی خیلی ویتامین داره و فولیک اسید بالایی داره خون سازه واسه ما خانوما مخصوصا باردارها خیلی مفید. خوشحال میشم اگه تجربه م بهتون کمک کنه 😊
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلم برای کم کاری تیروییدیا مضره😢😢😢
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
2738
اونقدری که اسمش بد در رفته نفخ نداره من همینجوریش معده م با آب خوردن هم نفخ میکنه ولی با خوردن کلم اونقدرا اذیت نشدم نرمال بود
منم نفخ نمیکنم باهاش خیلی هم دوست دارم ولی بخاطر کم کاری خفیف بندرت میخورم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من تنبلی روده دارم از بچگی,شکمم هم همیشه بعد از غذا اندازه یه توپ باد میکرد میومد جلو 4,5روز یکبار هم با مصیبت دفع داشتم ولی الان خیلی اوضاع گوارشم نرمال شده و دیگه اذیت نمیشم با اینکه هر روز دارم قرص آهن و کلسیم میخورم واسه بارداریم
2706