2703
2553
الان باید هفته 6 باشم جنین رشد نکرده تو ف هفته مونده من هفته پیش وحشتناک ترسیدم سر انفجار گاز از دیروز افتادم رو خونریزی شدید الان بیمارستانم 2 تا قرص زیر زبونی بهم دادن ولی خونریزیم مثل پریودی درد میگیرم وحستناک عین درد زایمان ترو خدا کی اینجوری بوده
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درد زایمان و درد سقط مثه هم هست خانما؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدبن

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

نمیزارع مسکن بخورم میگه تحمل کن.از کجا بفمم سقط شده افتاده چه شکله؟ از دیروز ساعت 12 ظهر دکتر و سونو بودم تا 8 شب امروزم بیارستات دیوانه شدم
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
2714
میگه اگه دفع نشه کورااژ میشی راستی، اخه جنین 4 هفته ای مگه چیه که سقط نمیشع و بکنه
مامان نخود چی جان اول اینکه متاسفم دوم اینکه کدوم بیمارستانی سوم اینکه به هیچ وجه به همین راحتی تن به کورتاژ نده ببین من خودم تو تاپیک میکرو اینجکشن هستم متاسفانه تو میکرو این جور موارد خیلی پیش اومده برای دوستان اما حتما سعی کن با دارو سقط کنی به خانواده بگو برات سیاه دونه دم کنن از خونه بیارن همین طور زعفرون خالص دم کنن غلیط برات بیارن دارچین و عسل هم بخور اینا کمک میکنن تا راحت تر سقط کنی اما درد رو داری و خواهی داشت در ضمن استفاده از مسکن به صورت شیاف هیچ اشکالی نداره فقط ترو خدا الکی خودت رو نده دست جراح برای کورتاژ بهم میگی کدوم بیمارستان هستی؟
رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
ساک یه چیز خاکستری رنگه با یه چیز مثل نخ یه کم کلفت تر به یه لخته وصل شده البته میشه که ساک و جفت جدا جدا دفع بشن لخته ها بدنه اندومتر هستن
رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
2706