2733
2739
سلام دوستم گفت البالویی شرابی بزاری بعد دیگه موهتو نمت نمتونی رنگ دیکه بزاری و گفت نسکافه ای زیتونی قشنگه نظرتونو بگید من صورتم گندمی روشنم
آلبالویی رو دوی دا م من خودم موهامو رنگ آب آلبالو میکردم همیشه ولی خب زود میره قه وه ای میشه وبرای رنگ های بعدیت مشکل ساز میشه
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرمن شرابی قشنگ ولی بدیش همین که تناژقرمز میمونه و بدی دیگش اینه که هربار موت رو بشوری رنگ پس میده.اگ بعدن بخوای رنگ روشن بزاری باید یا باشامپوی شیمیایی بشوری یادکلره کنی
خداجونم مرسی که بعد این همه انتظار جواب دعاهای منو عشقم رو دادی.. ****خدایا مواظب نی نی تو دلم باش****
2728
اصلا آلبالو یی نکن .من دو دفعه گذاشتم الان بعد از یک سال در گیرشم.اولا رنگش زود میره بعدش به قهوه ایی میزنه.دوما من موهام دکلره کردم قبل عید پایین موهام که. هنوز اآلبالو یی داشت رنگ باز نکرد.
به یاد یک لبخند گریه کردم