2737
2734
سلام،دخترم داره۲۶ماه رو پرمیکنه والان چندماهی هست که کم کم آمادگی لازم برای ازپوشک گرفتنو نشون میده ومن هم نمیخام بافشاریا زورکی ازپوشک بگیرمش چون دیدم چه عوارضی بعدش داره،حالا دخترمو به دلیل شاغل شدنم دارم میفرستم مهد واونجاهم بهم گفتن ما خودمون ازپوشک میگیریمش وبه شماهم برنامه میدیم که توخونه چکارکنید،می خوام ببینم شماها چکارکردید؟
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
لطفا راهنمایی کنید چون واقعا نمی دونم چکارکنم،البته خودمهدگفته اینکارومیکنیم وبه شماهم کمک میکنیم ولی بازم نگرانم
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
عزیزم بره مهد تازه راحتتر میگیریش پسر من هنوز به سن پوشک نرسیده الکی میگفت جیش دارم اونجا بچه هارو میبینن یاد میگیرن سریع درضمن اونا تاحالا کلی بچه رو از پوشک گرفتن من خودم چهارروز تو خونه شروع کردم بعد مهدشم همکاری کرد واقعا راحت بود اصلا نگران نباشین
پسر گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘