2726
من خیلی نگرانم لطفا تجارت بگید نتیجه عربالگری دوم خوب بوده ولی آن تی بالا بود.
دوستان عزیز... لطفا برای اروم شدن پسرم یک صلوات بفرستید....ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ریسکم 1به 64 بوده پسرمم 16 ماهشه وسالم
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
من ان تیم 2.6 بود و آز خونم ریسکش بالا امینو شدم گفتن سالمه الان
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
ان تی شما بالا نیس........ چون درصد خطا هم دستگاه سونو داره ریسک من 1 به 49 بود یادم رفت بگم
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
خداروشکر فاطمه ناز تو تایپیکه منم اومدی بودی منم nt ام 2.8ه... ولی ریسکها خداروشکر کم خطر خورده
نذر کردم اگر فرزندم سالم باشه به امید خدا۱۰۰۰۰تا صلوات برای خانم نرجس مادر امام زمان بفرستم و برای. حاجت ۱۰۰تا از دوستای نی نی سایتی ام هم دعا کنم... التماس دعا دارم دوستان