2733
2739
دکتر خودم(صفارزاده)دیگه زایمان طبیعی انجام نمیده و دوتا دکتر دیگه بهم معرفی کرده یکی لاله امینی تو بیمارستان جم که متاسفانه فعلا ایران نیست و یکی هم دکتر مکانیک تو عرفان، من خودم بیشتر دلم با بیمارستان جم هستش چون میخوام اپیدورال بشم و زایمان اپیدورال جم معروفه، زنگ زدم بیمارستان گفتن بجای دکتر امینی دکتر میترا دلبخش هستش ولی هیچ شناختی از ایشون ندارم، کسی میشناسه دکتر دلبخشو؟ بیمارستان عرفانم واس این یکم مرددم چون شنیدم بچه رو به بهانه های مختلف و اگه لازمم نباشه شب میبرنش nicu، و هزینه اش واسمون واقعا زیاد میشه
لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنجد جان آخه میخوام یه دکتری باشه که با حوصله باشه و وسط زایمان خسته نشه و نفرسته برا سز
لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری
2731