2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم برای من چندتا نقص گفتن بعد آمنیوسنتز شدم و گفتن بچه مشکلی نداره. ولی خدایی نکرده بعد آمنیو اگه مشکل بود جواز سقط میدن
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
بله حتما آمنیو باید بدین
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
لزوما سه بعدی نیست
نه بستگی به مشکل داره حتمن امینو نمیدن خواهر زن داداشم تو انومالی فهمید بچش کلیهاش مشکل داره و دیالیزی میشه فرستانش پزسکی قانونی اونا هم سونو کردن و مجوز سقط الان عم یک دختر سالم داره
تو را من چشم در راهم
عزیزم اگه سونو انومالی رو تا قبل از نوزده هفته بریم و مشکلی باشه خدای نکرده اجازه سقط قانونی میدن. اما اگه بالای نوزده هفته باشه اجازه سقط قانونی تو ایران داده نمیشه.
ONLY. GOD.
نه بعضی مشکلها تو سونوی آنومالی هست که نمیفرستن آمینو و یسره مجوز سقط صادر میکنن.....مثل آنومالی مغزی...........میکروسفالی ...هیدروسفالی......... مگه اینکه سونو مشکوک بشه و بفرستن آمینو......................
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2706