2726
توجه دوستان گلم: 1- این تاپیک هیچ تل گ رامی نداره قرارم نیست هیچ وقت به انجا منتقل بشه.. تا اخرش کم و زیاد اینجااا هستیم. 2- تبلیغات در این تاپیک پاک می شود . دوستان منتظر نی نی جون اسم....سن.....فرزند چندم....تاریخ احتمالی....نوع زایمان....جنسیت... دکتر...ساکن مامان ماریا.... 34....اول........26آبان........سز......پسر.....امینه صابونچی... تهران فهیمه.....30........دوم ..........8 ابان.........سز ......؟.....؟ هدا.....28 و 5ماه.....چهارم........9ابان......سز.......؟......مهدی صبا.... تهران افسانا.....27 .......دوم ...... 20 ابان.......؟....... ؟........؟ مهرنوش.... ۲۸....یک ..... ۲۸ آبان.... طبیعی..... ؟......؟.......؟ نفس..... 29........اول...... هفته دوم ابان...... ؟........ فعلا پسر........ طلاچیان...... تهران هانی......24......دوم.......12آبان.......طبیعی.....؟........؟............. نگار .......28.......دوم........26 ابان.......سزارین......؟........؟......... مه تا..31....اول.. ....24آبان.....؟...طبیعی.....دکترامیدوارطهرانی...تهران نازگل.....25...اول....10آبان...؟...طبیعی....دکتر فرهنگ.......... ایلام ساینا....34...... سوم(بچه اول دوقلو)..... 22آبان...دختر....... سز....نیلوفر معترف.......تهران مونا....24...اول....23آبان.....طبیعی....پسر..........؟...... گرگان مون مون....26 ... اول.....28آبان..... دوقلو.....سز....؟.........دکتر روغنی زاد....تهران مهنا...34...دوم....24آبان.....طبیعی......دختر......؟ .....بوشهر ندا ... 34 .... دوم ... 8آبان .... سزارین ....؟ ... خانم دکتر مهدی زاده ... تهران شادی ... 28.... اول .....28آبان...؟ .....دختر..... دکتر رنجبر ....شیراز مریم....۳۳ .... اول...27آبان.... سز.....دختر......؟..... تهران مریم...26......اول...28آبان......سز.... پسر.....؟.......تهران عسق نی نی..... 23..... اول.....؟.....؟.....؟ ...... تهران اسلامشهر مریم چنه سری...29...اول...هفته آخر آبان....شاید طبیعی...دختر...؟..تهران
تسلیم آنچه هستم که مقدر شده برایم... وخدای مهربان معجزه اش را به من بخشید...خدایا شکرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد
بیایین و از خودتون بگین چندسالتونه چقدر متنظر بودین الان چه کارهایی کردید؟ کی میرید برای تعیین جنسیت
تسلیم آنچه هستم که مقدر شده برایم... وخدای مهربان معجزه اش را به من بخشید...خدایا شکرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مامان ماریا برای من خیلی دعا کن. خوش به حالتون که خدا دوستتون داره و لایقتون دونسته. خیلی پریشونم دعام کنید

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من نی نی دوممه 29سالمه قراره ابان بیاد بغلم ان شالله
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
2728
سلام دوستان خوش آمدید سین سین جان برات دعا میکنم اگه قابل باشم... منم در اوج نشدن باردار شدم... فقط با تمام ووجودت توکل کن انوقت میبینی که میشه
مامان هدا و نی نی لازم خوش امدین دیدم تاپیک ابانی نیست گفتم دست بکار بشم کی میرین برای غربالگری منم 34 سالمه دکتر برام 26 ابان نوشته البته سزارین زودتر خواهد بود دیگه... اولین بچه ام هم هست بعد دوسال انتظار کشنده
ایدنام چقدر عالی عزیزم خیلی خوبه فاصله تون با بچه ها کمتر و البته بچه ها هم همبازی هم بزرگ میشن من دیگه با این سن هنر کنم همین یه دونه رو بیارم
2706