2733
2734
دوستان من در هفته ۱۲ و ۳روز به موسسه نسل امید تهران برای غربالگری اول مراجعه کردم به علت مرد بود آقای دکتر ،نتیجه سنو نهایی رو خواستم خانمی برام انجام بدم در سونو گفت همه چیز خوبه دست و پاهاش و ستون فقراتشو قد کل اش۶۵است.ولی crlرو نگفت،فقط گفت ما عدد nt رو تا ۳میگیم نرمال که برای شما 2.8است.گفت الان چیزی مشخص نیست تا جواب آزمایش نیاد ولی شما یک هفته زودتر از بقیه غربالگری دوم رو انجام بده و اکو قلب بکن که اگر بخواهیم سقط کنیم تا هفته ۱۹وقت هست حالا سوال من اینه مگه این عدد nt خیلی بالاست؟ من ۲۵ ساله هستم حالا سوالم اینه بنظرتون بجز دکتر خودم (زنان)به یک پزشک ژنتیک یا متخصص جنین شناسی هم نشون بدم یانه؟ در هر دوحالت کسی رو در تهران پیشنهاد میکنید؟
نذر کردم اگر فرزندم سالم باشه به امید خدا۱۰۰۰۰تا صلوات برای خانم نرجس مادر امام زمان بفرستم و برای. حاجت ۱۰۰تا از دوستای نی نی سایتی ام هم دعا کنم... التماس دعا دارم دوستان
من یک مرکز معمولی رفتم سونو عدد nt رو ۱.۴داد بهم!!!!
نذر کردم اگر فرزندم سالم باشه به امید خدا۱۰۰۰۰تا صلوات برای خانم نرجس مادر امام زمان بفرستم و برای. حاجت ۱۰۰تا از دوستای نی نی سایتی ام هم دعا کنم... التماس دعا دارم دوستان
تو این هفته که هنوز جوابم نیومده!!!!داغون شدم،بیچاره شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسیدنیست راهنمایی کنه؟
2738
آره زهرا جان سونو رو تکرار کن تا دیر نشده چون سونوی ان تی فقط در یک بازه زمانی قابل استناد هست. و نقش اپراتور خیلی مهمه اگه یکم اینورتر رو اندازه بزنه همه چی فرق میکنه. من خودم یه خانم اپراتور مایع دور جنین رو برام زده بود 4.5 که دکترم بر اساس نظر اون تشخیص ختم حاملگی داد اما من خودم یه جا دیگه رفتم سونو و اون مایع رو دو برابر اعلام کرد!!! توکلت به خدا
خدایا کمکمون کن لیاقت نعمت هات رو داشته باشیم
در ضمن این یه استاندارد مربوط به اون سیستم سونوگرافی که انجام میدی هست و نسبت به هر قد از جنین یه عدد ان تی قابل قبوله اگه تو نت بزنی حتی تا 3.5 هم میگن نرماله ولی بعضی جاها محدوده طبیعی بودنشون فرق داره. بهترین کار اینه که اول تا قبل از هفته 14 یه ان تی دیگه بدی. چون دکتر هم بر اساس سونو تصمیم میگیره خودش که علم غیب نداره از رو نتیجه سونو میبینه که احتمال ریسک چقدره. درضمن اینم بدون که حتی کسایی هم بودن که با ان تی بالا بچشون سالمه سالم بوده پس اضطراب نداشته باش و کارایی که دکترت میگه رو انجام بده
خدایا کمکمون کن لیاقت نعمت هات رو داشته باشیم
یه جای دیگه رفتم nt رو 1.4زد
منم رفتم نسل امید قبل از عید ان تی رو زد 2.6 بهم گفتن باید بری اکو قلب جنین بعد از عید جواب رو بهم دادن تو هفته 16 و من نتونستم جای دیگه برم برای سونوی دوباره حالا هم میخوام این هفته برم اکو ولی به نظرم نیازی نیست اینم چون اطرافیان اصرار کردن دارم میرم
دلم جز هوایت هوایی ندارد............
شهرا دکتر طهماسب بهت گفت
یعنی میشه بیام بگم نی نی ام سالمه سالمه
😭😭😭😭 من دیروز رفتم فربالگری سه ماهه اول دکتر طهماسب بهم گفت بچه ات مشکل داره و باید سقط بشه ؛ من خیلی ناراحتم خیلی البته چون این بیماری ژنتیکی هست گفتن که باید تحت نظر دکتر ژنتیک باشم برای بارداری های بعدی؛ برام دعا کنید خیلی ،من که هرچی به درگاه خدا دعا میکنم براورده نمیشه
2706