2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط در همین حد بهت بگم که یه کلمه داریم به اسم ( اولدو ) با معانی بسیار انجام شد به دنیا اومد مرد شدم خیلی سخته یادگیریش باید یه ترک دم دستت باشه ازش یاد بگیری وگرنه از راه دستور زبان پیش رفتن خیلی سخته
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2720
2714
سلام سایو عزیز دلیل خندتو نمی فهمم این کلماتی که شما گذاشتی نوشته هاشون شبیه هم هست وگرنه همه اینها تلفظهای مختلفی داره یکی با کسره گفته میشه یکی با واو یکی با ............. یعنی تلفضهای متفاوت = معانی متفاوت در ضمن اینجوری آموزش دادن خیلی سخته باید تلفظ هر حرف رو هم بشنوین تا مثل سایو دچار سوء تفاهم نشین
خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
سلام صبا جون کلاه میشه شاپکا بچه ها من چند ترم ترکی رفتم خیلی راحت تر از اونه که فکرشو کنی و خیلی هم شیرینه من فارس هستم و حتی رگ و ریشه ترک هم ندارم اما خیلی علاقه دارم و وافعا اونجور که میگفتن سخته نیست اول هم طبق معمول از حروف الفبای ترکی شروع کنین و تلفظ اون که خیلی خیلی مهمه خوبیه ترکی اینه که همه چیز روی اصول و نظم خاضیه فواعدش و حتی بگم از انگلیسی راحت تره
یک عمر تنهایی...
2706