2737
2734
عنوان

خانم های خوشتیپ محجبه بیاین تو 6

660 بازدید | 114 پست
سلام به دوستان گلم. دوست دارم همراه با دوستان قدیمی و جدید دوباره یه جمع خودمونی تشکیل بدیم و از خوش پوشی و حجاب حرف بزنیم.
شکرت خداجون
خوشحال میشم دوستانی که تو فامیل و اطرافیانشون به شیکپوشی معروفن بیان از از کارهایی که انجام میدن بگن. و هرکسی درین مورد سوالی براش مطرحه بکه تا باهم همفکری کنیم.
شکرت خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
2731
یه کار جدید که من انجام دادم.... بعلت بچه کوچیک نوپا باید تو جمع فامیل و بین مردهای نامحرم فامیل....دائم بدو بدو کنم و دنبال پسرم باشم.ازون طرف چون همیشه دلم میخواست حجابم کامل باشه.حتی جلوی نامحرمی که فامیل هست. چادررنگی سرمیکردم...... اما واقعا سختم شده بود. بهمین دلیل یه عبایا.....ازین مانتوبلندهایی که تو عکسهای محجبه خانمهای عرب هست....گرفتم....مانتوی بلند تا نوگ پا و گشاد.... بهمراه شال بلندی که روی سینه رو میپوشونه......و خداروشکر خیلی حجابش کامله و راحت..... به نظرم چیز شیک و تکی هم هست..... این هم یه پیشنهاد برای کسانی که این معضل رو دارن. آپلود عکس
شکرت خداجون
سلام هایدی جون!! محجبه تا چه حد...یعنی حدحجاب اسلامی در حدتعادل. نه پوشیه!!!و نه مانتوی تنگ و چسبون. این نظر شخصی منه البته. حد حجاب اسلامی صورت و کفین دست هست.
شکرت خداجون
2738
حلما جون سلام...تاپیک قبلی موسسش مصی بود که دیگه رفته تل گر ام و نمیاد.و چون صفحاتش بالا بودکسی به تاپیک سرنمیزد عزیزم. موسس اولین تاپیک هم خودم بودم و احساس کردم نیازه تاپیک رو به این صورت ادامه بدیم.
شکرت خداجون
من همیشه دلم میخواد شیک و پیک باشم از وقتی پسرم دنیا اومده خیلی وقت کم میارم واسه رسیدن ب خودم... قبلا حتما باید رنگ ساق دستم با روسریم ست میبود... اخه من همش استین مانتوهام کوتاهه تا سر ارنجمه... ولی الان همش بحاطر پسرم مقنعه سرم میکنم چون شال و روسریم لیز میخوره و بدحالت میشه...
من چادریم با نی نیم سختمه چادر میخوام مانتویی بشم کاملا محجبه و شیک نمیدونم چجوری تیپ بزنم
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706