2726
عنوان

دکتر نادره شایگان را کسی میشناسه

4596 بازدید | 14 پست
تشخیصش و کارش چه طوره میشه بهش اطمینان کرد یا نه
خدایا.... از نـــدامــــت ســــوختــــم ، یا رب گــــناهـــــم را ببخــــش مـــو سپیـــد از غـــــم شـــدم،روی سیاهــــم را ببخــش ظلـــم را نشناختــــم ، ظالــــم ندانستم کـــه کــیست گـــوشه چشــــمی باز کـــردم ،اشتباهـــم را ببخش ابر رحــــمت را بفـــرما ، سایــــه ای آرد بــــه پیش ایـــن ســـر بی ســـایبــــان بـی پناهم راببخش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم مریضشه برای بارداری راستش احساس کردم ی مقدار جالب نیستش
خدایا.... از نـــدامــــت ســــوختــــم ، یا رب گــــناهـــــم را ببخــــش مـــو سپیـــد از غـــــم شـــدم،روی سیاهــــم را ببخــش ظلـــم را نشناختــــم ، ظالــــم ندانستم کـــه کــیست گـــوشه چشــــمی باز کـــردم ،اشتباهـــم را ببخش ابر رحــــمت را بفـــرما ، سایــــه ای آرد بــــه پیش ایـــن ســـر بی ســـایبــــان بـی پناهم راببخش
2728
مثلا اینکه حتی سونوی ان تی رو خودش تو مطب میکنه و دست نویس تحویل میده برام عجیب
اگه باردار باشی و بخوای تحت نظرش باسی خوبه من خالم که بعداز16سال باردار شد اون سزارینش کرد و همچنین واسه چیزای معمولی مثل معاینه و ...خوبه ولی واسه ناباروری من پیشنهاد نمیدم چون از اون مجرب تر هم هست
یاد خدا آرام بخش دلهاست
منم احساس میکنم برای بارداری پر خطر هم خوب نیس
ممنون عزیزم

منم از بیمارای دکتر نادره شایگان بودم البته من برای لابیاپلاستی رفتم پیششون خیلی  کارش تمیزو خوب بود با اینکه خواهرم هم همین جراحی رو پیش یه دکتر دیگه انجام داده بود مال من اصلا زمین تا آسمون  باهاش فرق داره و خیلی راضیم هم خودم هم همسرم . این شماره تلفنشونه09121254829

سلام استارتر جان دکتر نادره شایگان یکی از بهترین و مجرب ترین متخصص زنان هایی است که من بهشون مراجعه کردم

من 10 سال بود که تخمدان پلی کیستیک داشتم و باردار نمی شدم با داروها و پیگیری های ایشون باردار شدم و الان پسرم یکسالش هست

https://drshayegan.com/

این سایت دکتر هست و تمام اطلاعاتشون در اونجا هست

دکتر شایگان در بیمارستان الغدیر رسالت  هم کارمی کنند  به شدت بی مسئولیت هستن من صرفا برای زایمان طبیعی رفته بودم اولین بارداریم بود  موقع زایمانم نبود انگار مثلا فردای اونروز باید زایمان طبیعی می کردم اما خدا ازش نگذره به پرستارزایمان خانم علی حسینی بداخلاق گفت آمپول فشار بزن  حوصله ندارم ۳_۴صبح بیام بیمارستان برای طبیعی )این صحبت خواهرم موقعی که از پیش من رفته بود شنیده بود( آمپول فشار به من زدن که مجبور بشم غروب  بگم طاقت ندارم  سزارین کنن .  گذشت من سزارین شدم اما حتی نیومد به ما سر بزنه من قسمت vip هم بودم حتی فرداش هم همه دکترا به مریضشون سر زدند ایشون نیومد بهمن ۹۶ رییس بیمارستان سرکشی میکرد  مادرم بهشون گفت ۲۴ ساعت گذشته اما دکتر نیومده ایشون یکی دکتر رو فرستاد برای بعد عمل آنتی بیوتیک نوشت حتی ده روز بعد هم رفتم مطبش  بی وجدان لعنتی  حتی یه قرص ویتامین یا هر قرص دیگه ای ننوشت   تا عمر دارم اون پرستار خانم علی حسینی  و دکتر شایگان رو  مورد مرحمت قرار میدم  

دکتر شایگان در بیمارستان الغدیر رسالت  هم کارمی کنند  به شدت بی مسئولیت هستن من صرفا برای ...

چقدر منو ترسوندی 

منم مریض ایشونم فروردین زایمانمه البته سزارین بیمارستان رسالت

ترسیدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35