2726
خانوما کسی پیش دکتر مژده فتوحی سونو ان تی رفته؟؟ کارش خوبه؟؟ لطفا اگه میدونید بگین....
مردم عوض شدن، زمونه عوض شده، میدونی ؟ این روزا وقتی با یه نفر دست میدی باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر 5 تارو پس گرفتی یانه............
ارغوان جووون راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم عوض شدن، زمونه عوض شده، میدونی ؟ این روزا وقتی با یه نفر دست میدی باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر 5 تارو پس گرفتی یانه............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارغوان جون میشه بیای؟ به نطرت کارش خوب نیست؟
ارغوان جون من غربال گری اولمو رفتم اونجا حالا جنسیتم احتمال داده 60% دختره.... اگه مطمین نیست آنومالی دیگه اونجا نرم برم جای دیگه لطفا اومدی بهم بگو آنومالی رو اونجا رفتی؟؟؟؟ واسه شما رو چی حدس زده بود؟؟؟؟؟
کور تر از مژده فتوحی بازم خودشه بچه من 8عضو بدنش ناقصه و اون به اصطلاح دکتر سونوگراف تو هیچ کدوم از سونوگرافی های جنین تشخیص نداد و همیشه می گفت جنین شما سالمه سالم تو رو خدا به هر کی میشناسید بگید اونجا نره شهرک ولیعصر مطب داره زندگی ما رو ویرون کرد هر شب نفرینش میکنم( فقط پول از مردم میگیرن دو زار سواد ندارن مردمو بدبخت میکنن)
مژده فتوحی خدا تو آتیش جهنم بسوزوندت آه من و دخترم همیشه دنبالته الان یکساله مارو آواره بیمارستانا کردی هر دردی که دخترم میکشه اسمتو بلند به آسمون فریاد میکشم و نفرینت میکنم

سلام .واقعا خوب نیست؟؟؟جاریه من بارداره پیشه مژده فتوحی میره تو سه ماهگی بهش گفتن پسره تو 5 ماهگی رفته گفتن دختره .الان یه هفته اس داغونیم اخه دو تا دختر داره دوست داشت این یکی پسر باشه بنده خدارو انقدر امیدوار کرده بودن صد درصد فکر میکرد پسره .الان خیلی ناراحته بیچاره .یعنی ممکنه اشتباه کرده باشه .خداکنه اشتباه باشه