2726
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

616627 بازدید | 44718 پست
اولین مامان تاپیک: بیتا جون

روز ۱۲ انتقال عدد بتا ۳۶۰ - روز ۱۵ انتقال بتا ۷۷۰

95/3/17 قلب جنین رویت شد . سن حاملگی: 6هفته و ۳ روز

هفته ۶ ضربان ۱۳۵ بود هفته ۸ گمونم ۱۵۶

دکتر افلاطونیان یزد

یه دختر ناز😍

......................................................................

دومین مامان تاپیک: اورانوس جون

روز 14 انتقال 58 - آزمایش دوم روز 17 بتا 243

دکتر منصوری مرکز نوین مشهده

متاسفانه رشد جنین در هفته 5 متوقف شد

....................................
سومین مامان تاپیک: کیمیا جون

روز 11 بتا 25 - روز 13 بتا 54 - روز 15 بتا 90 - روز 17 بتا 200

مرکز فاطمه زهرا بابل

متاسفانه بارداری پوچ بود

................................................................

چهارمین مامان تاپیک: فاطیما جون

بتا روز ده انتقال 17 - روز 15 انتقال 835

روز 44 انتقال تشکیل قلب

8 هفته کامل

متاسفانه رشد جنین متوقف شد و سقط کرد

--------------------------------------------------------------

پنجمین مامان تاپیک: نازنین جون

روز دهم انتقال بی بی چک مثبت شد .روز سیزدهم بتا ۳۷۷

روز 30 انتقال سونوی قلب : سن جنین شش هفته و پنج روز ضربان قلب ۱۲۱

مرکز ناباروری کرمانشاه
یه گل پسر ناز😍

---------------------------------------------------

ششمین مامان تاپیک: ثمر جون

روز 14 انتقال بیبی چک مثبت - بتا2050روز 16انتقال

دکتر بهار شاکریان اصفهان

متاسفانه قلب جنین تشکیل نشد

--------------------------------------------------

هفتمین مامان تاپیک: بهارجون

روز 15 انتقال 203

دومین آزمایش بعد از 48 ساعت 395

سومین آزمایش بعد از 72 ساعت 1130

روز 28 انتقال سونو و قلب رویت شد

تهران مرکز ناباروری طالقانی متاسفانه قلب جنین در هفته 8 متوقف شد

----------------------------------------------------

هشتمین مامان تاپیک: فرزی جون

روز 10 انتقال بتا 88/97

آزمایش دوم بتا 10

متاسفانه سقط شد

دکتر رزاقی بیمارستان بهمن

--------------------------------------------

نهمین مامان تاپیک: مامان دلی جون

بتا روز 14 انتقال 560 و بتا روز 16 انتقال 1299

سه تا جنین انتقال داده شد

دکتر رستمی شیراز
سونو انجام شده دوقلو باردار
سن بارداری تو سونو قلب 7 هفته و 4 روز و 7 هفته و 3 روز به ترتیب برای هر کدوم از جنین ها

دهمین مامان تاپیک: me جون

بتا رو 33 پری 640

بارداری طبیعی یک ماه بعد از آی وی اف منفی

------------------------------------------

یازدهمین مامان تاپیک: پاشنه طلا جون

روز 16 انتقال بتا 108

متاسفانه بتا پایین اومد 72

----------------------------
دوازدهمین مامان تاپیک: عسل بانو(مهربان) جون

9 انتقال بی بی چکم مثبت شد 14 انتقال بتا 811 و در 6 هفته و 2 روز قلب جنین دیده شد
بیمارستان لاله دکتر افلاطونیان و دکتر یوسف نژاد

-----------------------------------------

سیزدهمین مامان تاپیک: پونه جونی

بتای روز ۱۶ انتقال ۱۵۷۱

دکتر افلاطونیان بیمارستان مادر

-------------------------------

چهاردهمین مامان تاپیک : مرمر(مریم) جون

مرکز ابن سینا

-------------------------------
پانزدهمین مامان تاپیک: asal جون

دکتر اقصی
بتا دو هفته بعد تاریخ پریود 180
بارداری طبیعی

-----------------------------
شانزدهمین مامان تاپیک: شاپرک خانم
بتا روز 14 انتقال 425
دکتر دیباوند روز 28 انتقال ضربان قلب شنیده شد اهواز
------------------------------
هفدهمین مامان تاپیک: لیندا جون
روز ۱۲ انتقالم بتا۱۲۷
دکتر شهلا اسرافیلی بیمارستان عرفان ۷هفته و ۴روز سونو دو تا جنین با ضربان قلب
..................................................
هجدهمین مامان تاپیک: آذین جون
بتا روز 13 انتقال 329
دکتر انسیه تهرانی نژاد و دکتر ساغر صالحپور بیمارستان گاندی
نوزدهمین مامان تاپیک: ایسودا جون
روز 14 انتقال بتا 124 --------------------------------------------------- بیستمین مامان تاپیک: مژگان جون روز 11 بی بی + روز 12 بتا 170 روز 15 بتا 426 تبریز کلنیک میلاد خانم دکتر فرزدی ........................................................... بیست و یکمین مامان تاپیک پریزاد جون روز 15 بتای 203 روز بتای17 627 ----------------------------------------- بیست و دومین مامان تاپیک مهتاب جون روز 15 انتقال بتا 447 -------------------------------------- بیست و سومین مامان تاپیک عاطی جون روز 32 پری بتا 133 دو روز بعد 470 بارداری طبیعی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
---- شاپرک خانم: 28 سال. سه سال ازدواج . دو سال اقدامم

یه بارداری خارج رحمی که منجر به از دست دادن لوله سمت راست شد
سپتوم رحم داشتم دو بار هیستروسکپی انجام شد و برداشته شد

مشکل: pco

کم تحرکی و تعداد کم اسپرم همسر

دکتر دیباوند اهواز
زمان شروع سیکل میکرو : مرداد
ماه
خدا رو شکر مامان شد

.......................................................................

-------------------------------------------

پریسا

31 سال

3 سال اقدام

خودم مشکلی ندارم ولی میخوام آزمایش های ایمنی انعقادی رو انجام بدم

همسرم هم یه مقداری موفولوژیش پایینه قبلا هم مشکل تعداد و تحرک داشت ولی خوب شد

یک بار آی یو آی منفی

یک بار هم میکرو منفی3 تا جنین فریز دارم

--------------------------------------------

maryam54

٤٠ سال

سه سال ازدواج

مشکل نامشخص یا شاید سن بالا

یک بار ای یو آی منفی و چهار بار میکرو ناموفق

دو میکرو دوتا جنین با کیفیت خوب تشکیل و انتقال فرش داشتم و نشد

بار سوم هم که بعد ار پانکچر گفتن اصلا لقاح انجام نشد

میکروی آخر دی ماه ٩٤ از ٥ تا تخمک ٤ تا جنین خوب تشکیل ولی به دلیل لکه بینی انتقال موکول به چهارم تیر95

مرکز ناباروری اصفهان

دوبار دکتر کلانتر یک بار شهناز فشارکی و یک بار مژگان شرافت

متاسفانه منفی شد
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
ارکیده
29سال
9ساله ازدواج و از اول اقدام به بارداری یکسال بعد ازدواج مشکل پرولاکتین بالا که با دارو درمان شد . لاپاراسکوپی و برداشتن اندومتریوز ضعیف همسر سالم عکس رنگی سالم . ذخیره تخمدان کم 4 ای یو ای منفی ای وی اف منفی با دکتر رستمی شیراز دکتر فعلی: دکتر رزاقی در حال مصرف اچ دی و داروی تقویتی برای شروع سیکل ------------------------------------- فرناز(کارمند پیمانی)
31 سال
3/5ساله اقدام
شش سال
هر دو سالم. ناباروی با علت نامشخص
سال93 سه بار آى یوآى منفی
دکتر: مرکز نابارورى نوین مشهد-دکتر مهنازمنصورى
در حال مصرف دارو برای شروع سیکل آى وى اف
---------------------------------------------------------------
aramesh
۳۲ساله
۱۰سال ازدواج
سپتوم داشتم دوبار عمل کردم
شوهرم ازمایشش لب مرز بود
در سیکل آی وی اف
دکتر : یونسی بیمارستان خاتم الانبیا
یه بار بارداری خارج رحم ولی لوله حفظ شد متاسفانه منفی شد
shadi
30 سال
2 سال اقدام
مشکل: کیست آندو تخمدان چپ و لوله راست هیدرو
همسر کم تحرک
---------------------------------------------------------
ریحانه
29 سال
7 سال ازدواج - 3 سال اقدام
مشکل: تعداد و نحرک اسپرم همسر پایین
یک میکرو ناموفق
دکتر زارعیان بیمارستان پارسیان
متاسفانه منفی شد
mahram
36 سال
3 سال اقدام برای فرزند دوم
فرزند اول بعداز یکسال و نیم اقدام و درنهایت انداختن عکس رنگی و برطرف شدن چسبندگی جزیی

یک آی یو آی ناموفق
دکتر فعلی: مرکز ابن سینا
مهر94 پانکچر هایپر شدن با 27 تخمک و 16 جنین
سه ماه انتقال 3 تا جنین که منفی شد
در حال حاضر 4 جنین انتقال داده شده متاسفانه منفی شد
----------------------------------------------------------
me
30 سال
علت ناباروی نامشخص
دوبار ای یو ای ناموفق
دکتر: مرکز ابن سینا
یه بار هیسترو
در مرحله انتقال جنین متاسفانه منفی شد ولی یک ماه بعد از آی وی اف بارداری طبیعی خدا رو شکر مامان شد ------------------------------------------------------------ مامان محمد 35سال مدت ازدواج10سال مشکل سه بار بارداری خارج از رحم به علت گرفتگی لوله ها پانکچر شده و بعد ماه رمضان انتقال جنین فریز ----------------------------------------------- عاشق نینی 27 سال 5سال اقدام به تازگی عمل لاپراسکوپی و هیستروسکوپی ----------------------------------------------------------------- آیلین 28سال 6سال اقدام مشکل: اندومتریوز سمت راست همسر سالم یه سیکل ای وی اف اذر94 بیمارستان مادریزد که متاسفانه منفی شد دوباره تو سیکل ای وی اف هستم ----------------------------------------------------------- فاطمه زهرا 29 سال مشکل آندومتریوز گرید 4 دو بار انتقال منفی دکتر احتشام زاده اهواز. و الان در مرحله آزمایش ها و عکس رنگی هستم واسه سیکل جدید ای وی اف. دکتر: قوامی عادل تهران ---------------------------------------------------- نغمه 95 26 سال 5 سال اقدام. همسر کم تحرکی 3 بار آی وی آی ناموفق ------------------------------------------------------------- نازنین 93 35 سال 7 سال اقدام علت ناباروری تعداد کم اسپرم و تحرک پایین اسپرم همسر ۶ اسفند ۹۴پانکچر و تشکیل ده جنین . مرکز ناباروری کرمانشاه انتقال اول فرش و منفی شد ۶ خرداد ۹۵ انتقال جنین فریز سه تا خدا رو شکر مامان شد ------------------------------------------------------------ افروز 33 سال 4سال اقدام مشکل ناباروری بدون علت یک بار آی یو آی منفی در موسسه رویان بعد از یک سال و نیم تصمیم برای میکرو ------------------------------------------------------------- فرزانه 36 سال 6 سال اقدام برای بچه دوم بچه اول دختر 8 ساله بعد سه سال درمان دارویی پارسال بارداری طبیعی که متاسفانه در ماه هفت بچه در شکم مرد دوبار تخمک کشی شدم و دوبار انتقال منفی داشتم..در حال حاضر دو بسته جنین دارم.. قراره هیستروسکپی تشخیصی انجام بشه بعد از 3 انتقال منفی طبیعی باردار شد خدا رو شکر مامان شد ------------------------------------------------------ منا 38 سال 14 سال ازدواج همسر مشکل اسپرم ولی بعد از عمل صاحب یه دختر که الان 8 سالشه سال 90 واریکوسل برگشت دو بار آی یو آی منفی با دکتر مرمضی اهواز بارداری طبیعی دی ماه 92 پس از مصرف داروی گیاهی توسط همسر که متاسفانه قلب تشکیل نشد در حال حاضر ذخیره تخمدان کم در حال حاضر تحت نظر مرکز ناباروری یزد برای آی وی اف از بعد از ماه رمضان شروع داروها به علت اینکه پس از مصرف داروها فقط یک فولی 18 تشکیل شد عمل آی وی اف متوقف و آی یو آی انجام میشه ----------------------------------------------------------------- مامان رزا(ریحان) 30 سال سه سال ازدواج مشکل کم تحرکی، بدفرمی و تعداد کم سلول همسر درحال مصرف داروهای تقویتی ان شالله مرداد ماه شروع سیکل دکتر: شش ماه مرکز ابن سینا. الان پیش خانم دکتر ربابه طاهری پناه ----------------------------------------------------------------- آذین 32 ساله یه پسر 5 ساله با میکرو سال 89 دارم در کلینیک شایامهر 7 جنین فریز که به بیمارستان گاندی منتقل شدن میخوام برای بچه دوم جنین ها رو انتقال بدم مشکل : کم تحرکی اسپرم همسر ---------------------------------------------------------- طناز 29 سال هفت سال ازدواج دو بار ای وی اف دو بار ای یو ای دو بار لاپراسکوپی وهیسترو کوتاژ تشخیصی دکتر: یزد -------------------------------------------------------- معمار 29سال- 14سال ازدواج یه دختر 11ساله سه سال اقدام واسه بچه دوم مشکل: همسر سالمه خودم رحم ولوله هاوتخمدان سالم فقط بخاطرسزارین قبلی از قسمت خارجی تخمدانهام به روده ها چسبیده دو ماه پیش پانکچر- 30 تخمک بالغ و 7جنین بعلت هایپر شدن انتقال برای دو ماه بعد دکتر: بیمارستان شریعتی تهران تحت نظردکتر صرفجووصفدریان ---------------------------------------------------------- golbarg jon 32 ساله ۸سال ازدواج ۴سال منتظر مشکل خودم فیبروم رحم و چسبندگی لوله ها مشکل همسر ضعیف بودن یه ای وی اف ابان ۹۴داشتم که حامله گی اتفاق افتاد اما۱۸روز بعد از انتقال سقط شد در سیکل انتقال --------------------------------------------------------- samar 34سال دوسال اقدام دو آی یو آی منفی یک آی وی اف منفی مشکل ناشناخته دکتر بهار شاکریان خدا رو شکر مامان شد متاسفانه قلب جنین تشکیل نشد و سقط شد ----------------------------------------------------------- رئوفه 28 سال دو میکرو منفی در مرکز ناباروری قم هیستروسکوپی مشکل:تنبلی تخمدان و تحرک صفر و مورفولوژی یک درصد نرمال همسر تشکیل پرونده برای ابن سینا -------------------------------------------------------- فاطمه 21 سال 6سال ازدواج 2 سال اقدام مشکل تنبلی تخمدان و همسر سالم دو بار هم ای یو ای ناموفق شروع سیکل و دریافت آمپولها ----------------------------------------------------- مامان پاطی(فاطمه) ۳۳ ساله تنها مشکل شناخته شده ای دوتا میوم بود که پارسال عمل کردم اولین بار ای وی اف- در سیکل انتقال دکترم حمید رضا طاهری - بیمارستان ابان -------------------------------------------- سودا 29 سال دکتر حاج شیعی ها ارومیه در مرحله استفاده داروها ---------------------------------------------------- haana 34سال 15 سال اقدام دکتر مینو طاهری از تیرماه 95 شروع سیکل ivf عکس رنگی رحم وتخمدان سالم همسرم سالم ناباروری بدون علت بعلت بالا بودن پرولاکتین الان هفته ای نصف قرص داستینکس میخورم یک iui منفی ----------------------------------- آیسودا 33 سال مشکل تحرک پایین همسر در مرحله انتقال -------------------------------------------------------- مامان دلی 31 سال سه سال و نیم ازدواج مشکل تنبلی تخمدان . همسر هم کم تحرکی اسپرم دکتر : شیراز مرکز دکتر رستمی با اولین میکرو باردار شدم .الان 5 هفته و 4 روزمِ. یکسال و نیم پیش طبیعی باردار شدم اما هفته 6 سقط شد خدا رو شکر مامان شد ----------------------------------------------- samane.ph 26 سال مشکل : خودم pco هستم همسرم هم مشکل مورفولوژی و تحرک داره یه آی یو آی منفی ----------------------------------------------------- بنیتا ۳۴ سال ۴ سال اقدام مشکل انسداد کامل لوله هام بود. دکتر:خانم دکتر اشرف معینی بیمارستان عرفان ۳ خرداد پانکچر و به علت بالا بودن سطح پروژسترون هفت عدد جنین گرید A در دو تا بسته ۳ و ۴ تایی فریز ۱۲ تیر انتقال 3 عدد جنین فریز ---------------------------------------------------- مامان سبحان ٣٤ سال ٥ سال ازدواج خودم هیچ مشکلی ندارم . همسر واریکوسل که بعد از عمل مشکل خاصی نداره دیگه ٣ بار هم iui منفی ٢ بار در مطب خانم دکتر وحید دستجردی 1 بار آذر ٩٤ مرکز رویان هم اکنون در سیکل میکرو مرکز رویان -------------------------------------------- شبنم 95 35 سال 2 سال اقدام دوبار iui منفی تهران همسر واریکوسل که پارسال عمل شد ناباروری بدون علت پانکچر شده و بعلت هایپر شدن 3 ماه انتقال عقب افتاده تشکیل دو جنین ------------------------------------------------ یلدا 28 سال ذخیره تخمدان پایین 0/8- همسرم کم تحرکی و تعداد کم اسپرم چهار تا جنین تشکیل شد 2 جنین انتقال دادن که متاسفانه منفی شد 2 جنین دیگه فریز شده که انشالله مرداد ماه انتقال داده میشه اصفهان دکتر کلانتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

- aatrisa

33 سال.

جلوگیری بخاطر مشکل آندومتریوز

.4- 5 ماه اقدام

لاپاراسکوپی اندومتریوز - یه آی وی اف منفی

میومکتومی بخاطره وجود فیبروم

چسندگی و بسته بودن هردو لوله..

احتمالا شروع دومین سیکل آی وی اف هم میشه مهر ماه

--------------------------------------------------------

- پاشنه طلا

27 سال

دکتر طرازی

مشکل: پلی کیستیک و همسر حرکت اسپرم ضعیفه
خدا رو شکر مامان شد

متاسفانه بتا پایین اومد
<>
------------------------------
ثمین

36 سال

دو سال اقدام

اقدام برای بچه دوم

ذخیره تخمدان کم

شوهرم آز اسپرمش در تمام موارد در حد ضعیف بود

شروع سیکل احتمالا مهرماه

درحال مصرف داروهای تقویتی و طب سوزنی

---------------------------------------------------

پارمیس حیدری

29 سال

دکتر آقاحسینی کلینیک امید

ذخیره تخمدان کم(0.1)- همسر کم تحرکی اسپرم

وارد سیکل ivf شده اما یک فولیکول داشتم فقط، بعد از پانکچر هم گفتن کیفیتش خوب نبوده ولی دکتر همون روز برام iui کرد.

Maman arash & ava
خودم pco همسرم کم تحرکی اسپرم
اولین انتقال مردادماه ۹۴ سیکلم کوتاه مدت بود از ۶ تخمک ۳ جنین تشکیل شد که هر سه رو انتقال دادن و منفی
آزمایشهای ایمنی انعقادی و ژنتیکی نرمال بود
کم کاری تیروئید .ویتامین د۳ خیلی پایین بود
تشخیص pco دادن و یکماهی هست دارم قرصهای تیروئید و د۳ و متفورمین رو میخورم

مهسا

32 سال

4 سال اقدام .

5 بارداری خارج از رحم که منجر به از دست دادن هر دو لوله شد و خدا روشکر مشکل دیگه ای وجود نداره . انتقال اول منفی و انتقال دوم شهریور

دکترم عارفی بیمارستان عرفان

پونه جونی

خودم pco همسرم مشکلی نداره

یه بار میکرو دفعه اول مثبت ولی سقط شد دفعه دوم انتقال 2جنین فریز منفی

دفعه سوم میکرو ۷ تا تخمک ۵ تا جنین انتقال ۲ جنین و فریز ۳ عدد . خدارا شکر بتا مثبت

بیمارستان مادر یزد دکتر افلاطونیان

-------------------------------------------

ASAL

31 سال

6 سال ازدواج - 2 ساله اقدام

یه بار بارداری تو هفته 6 به خاطر خارج از رحمی سقط شد و بعد از اون باردار نشدم

مشکل تخمدان پلی کیستیک و کم کاری تیروئید و همسر تعداد و تحرک اسپرم تقریبا خوبه اما مورفولوژی 97 درصد آینرماله

کیست 3.5 سانتی تو تخمدان چپم داشتم پزشکم قرص ال دی و آ اس آ تجویز کرد که بعد از مصرف قرص ال دی (سه هفته) مجدد برا سونو مراجعه کنم در صورت از بین رفتن کیست، سیکل اصلی رو شروع کنن

---------------------------
مامان منتظر
۳۲سال- ۵سال ازدواج
یک بار آی یو آی ناموفق
یک بار تخمک کشی ناموفق
اردیبهشت امسال پانکچر که ۱۰تا تخمک ۴تاجنین شد
دوتا فریز شده ۲۴تیر انتقال دادن که متاسفانه منفی شد
مشکل ذخیره تخمدان کم
شوهرم مشکلی نداره
بزودی سیکل بعدی با جنین فریز
-----------------------------
مرمر (مریم)
27 سال . 4 سال اقدام
خودم پلی کیستیکم همسرم یه کم ضعیف بود.
.پارسال دوبار انتقال منفی
امسال بعد عید ابن سینا پانکچر کردم.ولی انتقال ندادن.12 تیر انتقال داشتم.و مثبت شد.. 10مرداد قلبشو دیدم..
----------------------
رزالیندا
30 سال
همسر قبلا مشکل اسپرم داشت که حل شده ولی 3 ساله که اقدام کردیم و نشده
عکس رنگی و آی یو آی و یه بار هم میکرو ناموفق کردم
دکتر افلاطونیان و یوسف نژاد
فعلا هم تصمیم انتقال جنین هامو ندارم میخوام استراحت کنم 3تا جنین هم دارم ----------------------------------------------- مژگان 32 سال مشکل: تعداد و مورفولوژی ضعیف اسپرم یک سال و نیم اقدام 10 تا تخمک که 6 تا جنین تشکیل شد ... 3 تا جنین هچینگ انتقال دادن اولین انتقال تبریز کلنیک میلاد خانم دکتر فرزدی خدا رو شکر مامان شد
2728
Ati

29 سال . 2 سال ازدواج. 1سال اقدام

همه ی ازمایشاتم و عکس رنگی نرماله . همسر سالم دکترم میگه تنبلی تخمدان دارم

نوبت گرفته شده از رویان

-----------------------------------------------

nasrin

32سال. یه پسر ده ساله

همسر سالم . خودم اندومتریوز شدید داشتم که لاپاراسکوپی شدم

کرمان دکتر حبیب زاده

شروع سیکل مرداد
..................................
لیندا
۲۶ سال
مشکل : امنوره اولیه دکتر شهلا اسرافیلی بیمارستان عرفان.چهارمین انتقال مثبت
خدا رو شکر مامان شد

................................

Afsoon

31 سال

دکتر: خانم دکتر عارفی

مشکل : مورفولوژی اسپرم همسر و مشکل تخمک گذاری

...........................................

آذین

32 سال

مشکل واریکوسل همسر و تعداد اسپرم کم و تحرک صفر

اقدام برای بچه دوم

بیمارستان گاندی دکتر انسیه تهرانی نژاد و ساغر صالحپور

2 شهریور دو تا جنین فریز شده 6 ساله انتقال دادم ...

خدا رو شکر مامان شد

..............................
نانا
24سال
هشت سال ازدواج 4سال اقدام
توی این چهارسال هرماه دارو وامپول نتیجه منفی،سه ای یوای منفی
شوهرم مورفولوژی فقط 5درصد. خودم خداروشکرسالم ............................ نداجونی ۲۴ سال پنج سال ازدواج ۴سال اقدام پلی کیستیک شدید شوهرمم مشکل داره همه چی پایین ولی با دارو خوب میشه ۱بار ای یوای ناموفق و ۱ بارمیکرووو که ب دلیل رشد نکردن جنین ها ب مرحله انتقال نرسید... دکتر شهناز فشارکی مرکز مشتاق اصفهان ......................................................... پریزاد67 27 سال مشکل:خودم سالم همسر تحرک پایین و تعداد کم اسپرم یک آی یوآی منفی آی وی اف بیمارستان صارم دکتر عاطفه اشتری خدا رو شکر مامان شد ....................................................... elareza 29 سالمه 10 ساله ازدواج کردم و 7 ساله منتظرم 2 بار آیو آی و 2میکرو ناموفق که اولین میکرو مثبت شد اما در 2 ماهگی رشدش متوقف شد .مشکل لوله همسرم سالم 36 ساله هستن.هم اکنون تحت نظر دکتر اشتری در صارم برای شروع سیکل
سلام خانمهای عزیز من 34سالمه و 6سال ازدواج کردم و سه ساله تو اقدام هستم سه بار IUIمنفی داشتم . از امشب قرصهای ال دی ام شروع میشه برای سیکل میکرو. قراره ابن سینا میکرو کنم برای بار اول. البته به توصیه بچه های تاپیک آنا میخام این ماه آزهای ایمنی و انعقادی رو بدم تا انشاا.. هیچ مشکلی و دلیلی برای جوا منفی وجود نداشته باشه
سلام الهه جان الهه جان میشه بگی مشکلتون چی بود؟ انشالله به زودی خبرهای خوبی بهمون میدی این ماه ال دی میخوری بعد ماه دیگه سیکل رو شروع میکنن برات؟ منم ماه آینده میکرو دارم پس با هم میشیم
دو سه شب قبل انتقال هم میخوام با روغن سیاهدونه رحمم رو ماساژ بدم برا گرم کردن رحم و لانه گزینی خوبه
2706