2733
2734
حاملگیش پوچه,دکتربش گفته باید بیای بستری بشی
ی بچه دیگم,داره,کسی میدونه چقد باید توبینارستان بمونه,چقد طول میکشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه شب بستری شدم،کورتاژفقط اسمش ترسناکه هیچی نیست راحت ترازاون چیزیه که فکرمیکنی
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728
2738
من که همراه لازم نداشتم،بعدشم هم هیچ مشکلی نداشتم فقط این که خون خیلی زیادی ازدست داده بودم،دکترم اینوبه شوهرم گفته بودوخواسته بودکه تایه مدت جگروگوشت زیادبخورم ولی درکل بعدعمل خوب بودم
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706