2733
2734
سلام من چهارشنبه پیش یه سر رفتم اونجا عالی بود خیلی بزرگ و خوب پسر من حدود 20 ماه رفته مهد اما از مهر که مچ دستش شکست دکتر گفت چند ماه نذارین مهد بهتره ما هم دیگه نذاشتیم مهد تو این مدت مجبور شدیم اسباب کشی کنیم بریم نزدیک مادر شوهرم اینا که نگهش دارن الان دوباره میخوام بذارم مهد رفتم مهد گلپاد رو دیدم واقعا عالی بود پسر من که خیلی دیر به محیط عادت میکنه با مربیاش تونست ارتباط بر قرار کنه
الهی
می بینی و می دانی و برآوردن می توانی!
پسر من به خاطر اینکه محل کارم بلوار کشاورزه میرفت باغ توپولوها مدیرش خانم طاهرنیا هستند که مدیر گلپاد هم هستند به این خاطر مصمم شدم برم گلپاد رو اببینم به نظرم خیلی خوب بود . استخر توپش خیلی بزرگ بود پارک ترافیک داشتند درست می کردند - جامپینگ داشت - واسه کلاس نقاشی قلعه طراحی کرده بودند . درکل متراژ خیلی بزرگی داشت . مثل مهدهای دیگه که کلاس کلاس هستند نبود و طبقاتی نبود . یه فضای بزرگ برای غذا خوری در نظر گرفته بودند و تو هر کلاس یه روشویی کوتاه مناسب قد بچه ها واسه شستن دستاشون زود به زود تعبیه کرده بودند.
الهی
می بینی و می دانی و برآوردن می توانی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم دخترم رو مهد گلپاد میبرم خیلی راضیم مدیریت مهد خانم طاهر نیا خیلی سرمایه گذاری کرده تمام تلاشش اینه همه راضی باشند فضا تمیزه مربی موسیقی حرفه ایی اورده دختر من بلده نت خوانی کنه با اینکه سه سالشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1074676 تاپیک خرید از بلژیک و کانادا سایت فروش کارهای شیک و اورجینال termehshopping.ir
2728