2726
گلبرگ من وبلاگم هم تو امضام هست خواستی به اونجا هم سر بزن
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم نی نیم ٥ ماهو ٤ روزشه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
سلام مرمر خوبی؟ عکس نی نیتو تو تاپیک حس زیبای مادری دیدم نازه ماشالا خدا حفظش کنه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
گلبرگ جون نی نیت چند وقتشه؟
پسریه من خییییلی سمت غذا میاد یعنی اصلا نمیتونیم کنار سفره بذاریمش همش میخاد حمله کنه تو سفره ولی دکترش گفت از ٦ ماه غذا بده
سلام زهرا جون .. مرسی عزیزم.. اونجا که خیلی کوچول موچولو بود زشتو بود
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2706