2737
2734
عنوان

وغن حیوانی ضرر داره؟

573 بازدید | 16 پست
قدیمیا از روغن حیوانی خیلی تعریف میکردن و میکنن.و علت سلامتی و عمر طولانی شون رو خوردن روغن حیوانی میگفتن/

اما یکی از دوستام میگفت دکتره تو تلویزیون گفته روغن حیوانی خیلی ضرر داره.چون جامده مثل روغن نباتی میمونه.

شما تا حالا در این مورد چیزی شنیدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که مصرف میکنم از روغن مایع که بهترهههههههههههههههههههههههههههه و سالمترههههههههههههههههه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
میگه گفتن باعث بالا رفتن کلسترول خون میشه.قدیمیا اکثرا از روغن حیوانی استفاده میکردن.اما اگه بد بود نباید ماشا...عمرشون اینقدر طولانی میبود.از جوونای امروزی سرحال تر و شاداب تر هستن.
2738
عزیزم قدیمیا همه چی میخوردن هیچیشون هم نبود الان بهترین چیزا رو میخوریم انکار کاه میخوریم از جوون 20 ساله تا پیرمون می نالیم
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
عزیزم اگه چاقی استفاده نکن ولی در غیر این ضورت به طور متعادل اصلا اشکالی نداره.راستی من جدیدا از روغن ذرت وکنجد برا طبخ غذاهام استفاده میکنم .اینم خوبه بجای استفاده از روغن سرخ کردنی.....
اوا جون با حرف دکتر کاملا موافقم قدیمیا خودشون همه کار ها رو انجام میدادن اما الان به لطف وسایل برقی تقریبا ما دیگه بیکار شدیم برا همین این چربی سوخته نمیشه
روغن حیوانی بعد از زایمان قدیمی ها به زن ها میدادند تا هر چی ناخالصی و به قول خودشون خونابه است رو با خودش از شکمشون میشوره میاره بیرون خاصیت تمیز کنندگی داره و دل و روده رو صاف میکنه باور کنید راست میگم ما کردها یه غذایی به اسم تله درست میکنیم که با آرد و روغن حیوانی و زیره و بقیش رو نمیدونم میدن به زنی که زاییده اینقدر خوبهههههههههههههههههههههههههههههههه
2706