2733
2734
1=فاطمه...ماه سوم اقدام...(دختر 6 ساعته از دست دادم)
2= شیما...در حال اقدام...ماه اول اقدام

3= samar...در حال اقدام
4=سایه...//
5=آیدا...//...(یک سقط)
6=بارانا66...//
7=غزل...//
8=زهره...//
8
9=گلسرا... شش ماه اقدام
10= تینی... اولین اقدام...2/5 ازدواج
11=هورشید....ماه سوم اقدام
12= نگارک...اولین اقدام
13 هورری

14 انار

15 n

16 مامان سارینا...مامان شد 🌹🌹🌹

17____ عشقم نی نی اولین مامان گروه💐🌹🌻 18 فاطمه 674 ... سه سال و هفت ماه انتظار 19. سارااااا... 20. سارا گل.... 21. سارا گلییییی....
گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
من بعد از سقطم تو اردیبهشت می خوام اقدام کنم
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همچنان اقدامی همه ماه ها هستم

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2738
فاطمه جون انشاالله همین ماه نتیجه بگیری

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

من این ماه حتما سونو میرم ببینم وضعیت تخمدانام چطوریه و اندازه فولیکولام مناسبه یا نه،با اینکه پریام منظمه میترسم نکنه مشکل تنبلی داشته باشم یا فولیام به اندازه کافی رشد نکنن اون ماه با کیت روز ١٧ تخم گذاریم بود،این ماه روز ١٥ یا ١٦ برم بهم میگن روز تخمک گذاریمو دیگه یا زودتر برم؟
2706