2726
ن متاسفانه
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببین خیلی راضی بود. 2 سال اول آوند میرفت که دوست خودم اونجا کار میکنه و خیلی راضی بود ولی چون خونشون نیاورانه به شادان نزدیک بود رفت شادان. میگفت برای هر 5 نفر یه مربی دارن و کلا از برنامه های فوق العادش راضی بود چیز بیشتری نمیدونم. ولی خیالت راحت باشه ازونجا خواهر من خیلی حساسه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
آوند تو ظفره. شادان هم یه شعبه تو ظفر داشت نمیدونم هنوز هم داره یا نه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
مامان پرنسس خودم میرفتم میاوردمش. خیابون پشت مترو. ولی الان اسمای کوچه ها فراموشم شده
2706