2726
سلام. پسرم ۴ساله اس. مهدلنا میرفت. اما ورش آوردم و دنبال مهد جدیدم. پرویسو دیدم. بوم نیومد .بجز منوی غذاش که خیلی ضهیف بود. کسی بچه اش اونجا میره؟از آموزشش؟زبان انگلیسیش و فوق برنامه هاش برام اطلاعات بذاره؟و از اخلاق و رفتار مربیاش.ممنون میشم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والله پسرم شدیدا مشکل پیدا کرده بود. ماه اخر واقعا باگریه زاری میرفت. و مربیشم اخر نگفت که چی شده. مدیرش بسیار خودرای هست و هر چیزی که پیش میاد بسیار باسیاست میگه همینه که هست. شهریه اش هم بسیار بالا رفته امسال. پسر من درزبان و نقاشی کاملا افت کرد و من از زبان چندین نفر شنیدم که تنبیه دارن زیاد. حتی پسر منو از کلاس کرده بودن بیرون که بسیار بهش برخورده بود
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
بسیار ممنون که شادان رو هم یادآوری کردین انگار کسی نییت که بچه اش پردیس بره. نه؟