2733
2734
ان تی من 2.6 بود ریسک سندرم داونم یک به 49 دکتر آمینو نوشته الان هم هفته 15 هستم ...شنبه وقت آمینو دارم بنظرتون ممکنه سقط شه بنظرتون برم یبار دیه غربالگری و ان تی و آزمایش خون لطفا بگید
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من آمنیو دقیق ترین راهه دیگه از سلامت جنینت خیالت راحت میشه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731
یه روش جدیدم اومده ازمایشگاه دنا داره خطر سقط نداره وهزینش 1800 امروز پرسیدم باخون گرفته میشه وصددزصده
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
عزیزم اگه تهرانی برو پیش دکتر حنطوش زاده ازش مشاوره بکیر اگه لازم بود بگو خودشون برات انجام بدن. نگران هیچی هم نباش. اصلا اتفاقی نمی افته فقط آروم میشی خیالت راحت میشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2738
امونا جون دکترمم میگفت یه آزمایش خون هست اما میگفت آمینوسنتز دقیقیتره ............... تهران کلینیک کریمی نژاد وقت گرفتم
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
آمونا جون درصد خیلی بالایی از اونایی که زیر 3 هستن سالم و بدون مشکلن.
بالای 3 ریسکه
البته من این اطلاعات رو از تو همین سایت گرفتم شاید علمی نباشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
امون جون دکترم گفت آزمایش خون دقتش ازین آمینو سنتز کمتره با اینکه قیمتش بالاتره
اخه امروز پرسیدم گفتن صددرصده. بهرحال مطمینم نی نیت سالمه برو ایشالله چیزی نمیشه. بعدا بیا خبرشوبده
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
اگه دکترت گفته لازمه،حتما انجام بده این غربالگری ها و روش های جدید درسته از نظر سلامت بچه و ...خوبه ولی استرس مامانا رو زیاد کرده
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706