2737
2739
سلام خانما من الان هفته 13 هستم جواب از غربالگریم برای سندروم داون مشکوک شده 1 به 744 شده عدد nt هم 1.76 هست دکتر گفته دوهفته دیگه یه سری از بده اگر بازم مشکوک بود امینوسنتز باید بکنی خیییییلی ترسیدم و ناراحتم تورو به خدا اگر چیزی میدوننین بگین
عدد ان تی که عالیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانمی ریسک من ١/٤٧٩ بود ولی نی نی سالم بود شما هم نگران نباش چیزی نیست
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عدد ان تی هم که خوبه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
زیادی شلوغش کرده برو ازمایشگاه نیلو توی پستهاش عدد خیلی پایینتری هم هست
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
آره عزیزم من کواد مارکرم دادم با سونوی آنومالی جواب کواد مارکر ١/٣١٥ بود ولی تو سونوی آنومالی گفت بچه سالمه و مشکلی نداره حتی دکترم آمنیو هم نفرستاد
بیخودی به خودت استرس نده. برا خیلیا پیش میاد اما نتیجه آزمایشای بعدی خوب میشه. الان آروم باش که اون نینی اگرم سالم باشه استرس شما براش بده
بگرد... مطمئن باش پیدا میکنی... فقط خوووب بگرد و خسته نشو  
2706