2737
2739

سلام می تونی از وبسایت با فرزندم یعنی اینجا http://bafarzandam.com/مهد-کودک-و-پیش-دبستانی-نمو/  اطلاعات کامل درباره مهد نمو رو بدست بیاری. همین طور می تونی نظر بقیه مادر ها رو درباره این مهد بخونی. امیدوارم به دردتون بخوره و در انتخاب بهتون کمک کنه.

سلام

من مهد مهر پرستو رو در خیابان حافظی تجربه کردم. بر خلاف رنگ و لعاب ظاهرش اصلا مهد خوبی نیست.  مدیر دروغگویی داره و همونطور دستیار مدیر هم کلا دروغ گو هستن. می گن مثلا 10 تا بچه در گروه سنی فلان بعد تعداد رو که میشمری میبینی 20 تا بچه هستن و خیلی موارد دیگه. در طبقات بالا یک آشپزخونه کثیف دارن که تووش تی های نیمه خیس بو گرفته هست و کلی سم . نمی دونم چرا سم باید توو آشپزخونه باشه. در یکی از کابینت ها رو که باز کردم داخلش وایتکس بود . هیچ کدوم هم قفل نداشتن. آشپزخونه هم بدون در. اتاق شیرخوار هم در کنار آشپزخونه بدون در. حالا یک بچه شیطون دیگه چه ها که نکند با اون آشپزخونه. طبقه بالا هم بین فضای اتاق ها با پله های راهرو هیچ نرده و محافظی وجود نداره. چقدر بچه نوپا می افته و صداشو درنمیارن. گلدون های حیاط (قسمت ورودی بچه ها به داخل) هم به لوله گاز شهری آویزون کردن که به لحاظ ایمنی مشکل داره. ممکن اصلا گلدون ها به نحوی بیفتن خدایی نکرده توو سر بچه ای اما فقط ظاهر و ظاهرسازی! غذاش به جای گوشت سویا خالص هست و سوپ هم هفته ای یکبار پخته میشه و مابقی روزها فقط گرم می کنن. طبقه دوم پیش دبستان که پسر من هم در طبقه دوم هست کلاس های دلگیر و دخمه طور که به زور می ره و مربی هاشم که نگم پسرم می گه سرمون داد می کشن. مجموعه هم که نظافت درست و حسابی نداره و مسئول نظافتش آشپز هم هست و گاهی در نقش کمک مربی هم ظاهر میشه! به لحاظ آموزشی کیفیت چندانی هم نداره. اکسنت معلم زبانشون هم افتضاح هست. پسر من از روی کارتونی که می بینه اکسنتش خیلی بهتر از مربی هست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728