2410
2553
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104929 بازدید | 1186 پست
سلام دوستان ما رفتیم نمایش شهر مورچه ها را دیدیم بچه ها لذت بردن و اصلا ترسناک نبود برای سن 3سال به بالا هم خوبه شاد و موزیکال هست
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
بهار جان به نظرت شهر مورچه ها برای بچه دو سال و یک ماهه هم خوبه ؟؟؟ تا حالا تاتر نرفته اما از نمایش های عروسکی و موزیکال لذت می بره... کاش قندک رو زودتر متوجه می شدم الان زنگ زدم تموم شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بهار جان دختر من دو سال و ده ماهشه از کلوچه دارچینی و قندک خوشش اومد شهر مورچه ها موزیکال بودنش در حده قندک هست ؟ اخه اگه خیلی موزیکال نباشه نمیشینه مرسی عزیزم
http://www.yjc.ir/fa/news/4898063/%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%84%D9%88%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C کلوچه دارچینی که بهار 93 در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه بود به دلیل استقبال مخاطبان و درخواست های مکرر برای ادامه اجرا ، فصل تابستان به سینما تئاتر کانون می رود.
زندگى مثل فلوته… میتونه چندین حفره و خلأ داشته باشه اما اگه خوب بلد باشى بنوازى؛ همون فلوت میتونه نواهاى جادویى تولید کنه!
2720
2714
من و یه گروهی از دوستام قراره بریم ماندولین و اشکای جادویی میام میگم چه جوری بود...
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
بچه ها ما به گروه ده نفره رفتیم ماندولین و اشک های جادویی خیلی خیلی قشنگ بود و برای بچه های کوچیک تر هم مناسب بود،مثلا ٤سال هم اموزنده بود هم زیبا عروسک هاشون خیلی قشنگ و طبیعی بودن و بچه ها خوششون اومده بود
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
تخفیفان هم با ٤٠ درصد تخفیف بلیطشو میشه خرید
فرناز جون داستان دختر گوشه گیری بود که تنها همبازیش یه عروسک بود و با بچه ها دیگه بازی نمیکرد....تا اینکه یه روز این عروسک گم میشه و دخترک اونقدر گریه میکنه که از اشکاش یه رودخونه اشکی درست میشه و اونو با خودش به یه دنیای عجیب و پراز ماجرا و موجودات عجیب میبره...تا اینکه بلاخره دخترک میفهمه که با گریه هاش اون اب بیشتر میشه و هر بار که میخنده کم کم اشکا کم میشن و بالاخره رودخونه از بین میره و بعدش دختر تصمیم میگیره که مهربون باشه و با همه دوست باشه و باهاشون بازی کنه و از زندگیش لذت ببره
2706